💰 NFT від $1 млн: засновник TRON створив фонд для високого мистецтва — вартістю від $1 млн

Čytaty latynkoju
💰 NFT від $1 млн: засновник TRON створив фонд для високого мистецтва — вартістю від $1 млн

Just NFT fund: що відомо

Засновник блокчейну TRON Джастін Сан заявив на своєму офіційному сайті про запуск власного NFT-фонду. Ба більше, там можуть виставлятися на продаж лише дорогі токени з ціною вище $1 млн.

Джастін Сан впевнений, що в наступних десятиліттях близько 50% світових художників і витворів мистецтв будуть зареєстровані як NFT? Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?. Тому громадськість має потребу у NFT-фонді, який був названий Just NFT fund.

Головна мета ініціативи — побудова мосту між першокласними художниками та блокчейном, а також підтримка зростання нативних крипто-художників NFT.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤩 Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну

Хто зможе стати учасником

JUST NFT fund фокусує свою увагу виключно на першокласних художниках і творах мистецтва. Саме тому ціна невзаємозамінних токенів стартуватиме від $1 млн, а в середньому вартість становитиме $10 млн.

Така ціна, пояснює Джастін Сан, через те, що в артпросторі все також підпорядковується принципу Парето: 20% зусиль дають 80% результату, і навпаки.

Наразі відомо, що членами JUST NFT fund стали аукціонні будинки Christie’s і Sotheby’s, які також активно працюють в індустрії NFT. До речі, саме на аукціоні Christie’s відомий цифровий художник Beeple? На аукціоні продали JPG-картину як NFT за рекордні $69 млн продав свій NTF 11 березня 2021 року за рекордні $69,3 млн.

?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1370027970560106497%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fforklog.com%2Fnft-ot-beeple-prodali-na-auktsione-christie-s-za-69-3-mln%2F

Тепер аукціонний дім Sotheby’s оголосив на своїй Twitter-сторінці, що вони будуть співпрацювати з цифровим художником Муратом Паком.

?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1371778327556526084%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fhappycoin.club%2Fvsled-za-christies-v-sothebys-provedut-aukczion-nft%2F

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Перша NFT-робота фонду

Як повідомляє Джастін Сан у своїй відкритій заяві, 23 березня 2021 року він виграв тендер на витвір мистецтва NFT від Beeple? Beeple продасть NFT для підтримки фонду Open Earth Foundation Ocean Front за ціною $6 млн. Робота буде зіставлятися 1:1 з мережею TRON і стане першою NFT-роботою JUST NFT fund. У майбутньому в фонді буде представлено більше художників і творів мистецтва, створених в рамках NFT.