fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Visa запроваджує платежі з використанням криптовалюти

💸 Visa zaprovadžuje plateži z vykorystannjam kryptovaljuty
Visa запустила пілотну програму з криптоплатформою Crypto.com.
Visa zapustyla pilotnu programu z kryptoplatformoju Crypto.com.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розрахунок криптовалютою. Сьогодні, 29 березня, Visa Inc оголосила в пресрелізі BusinessWire, що дозволить використовувати криптовалюту USD Coin для розрахунків у своїй платіжній мережі. Це ще один стратегічний крок до прийняття цифрових валют в мейнстрімі. *USD Coin — це стейблкоїн, який привязаний до долара США. Відповідно вартість USD Coin безпосередньо залежить від долара США. У пресрелізі повідомляється, що транзакції Visa будуть проводитися через Ethereum. Visa стала не першою фінансовою компанією, що впровадила підтримку криптовалюти — це вже зробили BNY Mellon, міжнародна інвестиційна компанія BlackRock Inc, а також платіжна система Mastercard. Крім того, у пресрелізі заявляється, що партнером Visa по цифровим активам є криптовалютний банк Anchorage. Працюючи з ним, Visa запустила пілотну програму з криптоплатформою Crypto.com і планує запропонувати цю можливість більшій кількості партнерів у кінці цього року. Як це працюватиме . Раніше якщо клієнт розрахувався карткою Crypto.com Visa (в Україні наразі недоступна), наприклад, для оплати кави, цифрова валюта, яка знаходилась в криптогаманці, спочатку повинна була конвертуватися у фіат. Тепер же криптогаманець внесе завчасно традиційну фіатну валюту на банківський рахунок, який буде підключено до Visa для проведення будь-яких транзакцій. Цей крок від Visa усуне необхідність конвертувати цифрову монету в традиційні гроші в момент здійснення транзакції. Читатйте також: 💸 $40 млн на DeFi: біржі біткоїну OKEx і MXC інвестують в блокчейн Solana. Вигідне партнерство. Підтримка цифрових валют як нового типу розрахункової валюти знаменує собою важливий крок вперед для мережевої стратегії Visa. Сьогоднішнє оголошення знаменує собою важливу віху в нашій здатності задовольнити потреби Fintech-компаній, які керують своїм бізнесом в стейблкоїні або криптовалюті. Насправді те, що ми робимо щодня, надійно спрощує платежі у всіх валютах по всьому світу. Джек Форестелл. заявляє виконавчий віцепрезидент і директор продуктів Visa. Генеральний директор і співзасновник Crypto.com Кріс Маршалек, зазначив, що для прискорення переходу світу на криптовалюту, їм потрібні партнери, які допоможуть їм швидше й ефективніше вийти на ринок
Реклама 👇 Замовити

Розрахунок криптовалютою

Сьогодні, 29 березня, Visa Inc оголосила в пресрелізі BusinessWire, що дозволить використовувати криптовалюту💸 Visa запроваджує платежі з використанням криптовалюти 1🤓 Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики USD Coin для розрахунків у своїй платіжній мережі. Це ще один стратегічний крок до прийняття цифрових валют в мейнстрімі.

*USD Coin — це стейблкоїн, який прив’язаний до долара США. Відповідно вартість USD Coin безпосередньо залежить від долара США.

У пресрелізі повідомляється, що транзакції Visa будуть проводитися через Ethereum.

Visa стала не першою фінансовою компанією, що впровадила підтримку криптовалюти — це вже зробили BNY Mellon, міжнародна інвестиційна компанія BlackRock Inc, а також платіжна система Mastercard.

Крім того, у пресрелізі заявляється, що партнером Visa по цифровим активам є криптовалютний банк Anchorage. Працюючи з ним, Visa запустила пілотну програму з криптоплатформою Crypto.com і планує запропонувати цю можливість більшій кількості партнерів у кінці цього року.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як це працюватиме 

Раніше якщо клієнт розрахувався карткою Crypto.com Visa (в Україні наразі недоступна), наприклад, для оплати кави, цифрова валюта, яка знаходилась в криптогаманці, спочатку повинна була конвертуватися у фіат.

Тепер же криптогаманець внесе завчасно традиційну фіатну валюту на банківський рахунок, який буде підключено до Visa для проведення будь-яких транзакцій. Цей крок від Visa усуне необхідність конвертувати цифрову монету в традиційні гроші в момент здійснення транзакції.

Читайте також: 💸 $40 млн на DeFi: біржі біткоїну OKEx і MXC інвестують в блокчейн Solana

Вигідне партнерство

Підтримка цифрових валют як нового типу розрахункової валюти знаменує собою важливий крок вперед для мережевої стратегії Visa.

Сьогоднішнє оголошення знаменує собою важливу віху в нашій здатності задовольнити потреби Fintech-компаній, які керують своїм бізнесом в стейблкоїні або криптовалюті. Насправді те, що ми робимо щодня, надійно спрощує платежі у всіх валютах по всьому світу

Джек Форестелл, заявляє виконавчий віцепрезидент і директор продуктів Visa

Генеральний директор і співзасновник Crypto.com Кріс Маршалек, зазначив, що для прискорення переходу світу на криптовалюту, їм потрібні партнери, які допоможуть їм швидше й ефективніше вийти на ринок

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: businesswire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: