🪙 Компанія засновника Twitter придбала біткоїнів на понад $170 млн

Čytaty latynkoju
🪙 Компанія засновника Twitter придбала біткоїнів на понад $170 млн

Інвестиції Square

Компанія Square, яка належить розробнику Twitter Джеку Дорсі, інвестувала у біткоїн більш ніж $170 мільйонів. Про це компанія повідомила у своєму фінансовому звіті за четвертий квартал.

Загалом Square володіє приблизно 3 318 BTC.

Це приблизно 5% від загальних активів компанії. Крім того, у компанії зазначили, що це лише початок й вже у найближчому майбутньому Square розглядатиме нову можливість для масштабної інвестиції у криптовалюти.

З кожним днем все більше й більше великих компаній інвестують гроші у біткоїн, навіть найбільші університети Америки мають активи??‍? Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн у криптовалютах. А інституційні інвестори готові вкладати надзвичайно великі суми — раніше MassMutual інвестувала? Компанія MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни $100 мільйонів у біткоїни, а Tesla взагалі виділила? Стало відомо, що Tesla інвестувала $1,5 млрд у біткоїн — новий рекорд курсу $1,5 мільярда на криптовалюту

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Однак такі інвестиції меркнуть у порівнянні зі статками MicroStrategy — найбільшої публічної компанії, що володіє криптовалютою.

Читайте також: 💰 Tezos Ukraine проведе хакатон з розробки DeFi: як виграти $12 000

Статки MicroStrategy

У 2020 році MicroStrategy придбала? Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд більше ніж 71 тисяч біткоїнів.

Ба більше, нещодавно компанія збільшила свої активи на 19 452 BTC. Цього разу на криптовалюту витратили 1,026 мільярдів доларів — біткоїн придбали за ціною $52 765. Відтепер MicroStrategy має у своєму загальному резерві 90 531 BTC — наразі це майже $4,8 мільярда.

Придбання додаткових біткоїнів підтверджує нашу впевненість у біткоїни як в найпоширенішу криптовалюту і надійний засіб накопичення

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Майкл Сейлор, CEO MicroStrategy