fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💃🏼 Її Величність Королева Єлизавета ІІ може мати біткоїни (але це не точно) 

💃🏼 Її Velyčnisť Koroleva Jelyzaveta II može maty bitkoїny (ale ce ne točno) 
Коли навіть 94 роки не перешкода, аби вивчати нові технології та можливості.
Koly naviť 94 roky ne pereškoda, aby vyvčaty novi tehnologiї ta možlyvosti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Королева Єлизавета та блокчейн. Як передає Financial Times, нещодавно Королева Єлизавета ІІ висловила свій інтерес до журналу, що присвячено технологіям та блокчейну. Вже відомо, що цей журнал регулярно надсилають в Букінгемський палац і Її Величність навіть подякувала за отримані випуски. Журнал для Королеви Єлизавети ІІ надіслала Британська асоціація блокчейну, це був шостий випуск друкованого видання. Також це взагалі перший науковий журнал про технологію DLT, що доступний у вільному електронному доступі онлайн. Британська асоціація блокчейну — це некомерційна організація, що пише про децентралізовані розробки та співпрацює з такими великими компаніями, як ІВМ, Microsoft, ООН та багатьма іншими. Такий інтерес своєю чергою зацікавив багатьох криптоінвесторів та фахівців сфери. Засновник та головний директор найбільшої криптобіржі у світі Binance Чанпен Чжао навіть жартома поцікавився, скільки біткоїнів може мати Її Величність. https://twitter.com/cz_binance/status/1331503728940052480 Читатйте також: 💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен. Популярність блокчейну в Британії . Згідно з дослідженнями про популярність криптовалют у Британії за останні роки різко збільшився інтерес до криптовалют у країні. Переважну більшість людей, що цікавляться такими технологіями, складають міленіали — покоління людей народжених у період з 1980 по 2000 роки. Саме вони готові інвестувати у технології та вірять у їх подальший розвиток в майбутньому. А старше покоління надає перевагу інвестиціям у вже сталі можливості — акції, золото та нерухомість.
Реклама 👇 Замовити

Королева Єлизавета та блокчейн

Як передає Financial Times, нещодавно Королева Єлизавета ІІ висловила свій інтерес до журналу, що присвячено технологіям та блокчейну. Вже відомо, що цей журнал регулярно надсилають в Букінгемський палац і Її Величність навіть подякувала за отримані випуски.

Журнал для Королеви Єлизавети ІІ надіслала Британська асоціація блокчейну, це був шостий випуск друкованого видання. Також це взагалі перший науковий журнал про технологію DLT, що доступний у вільному електронному доступі онлайн.

💃🏼 Її Величність Королева Єлизавета ІІ може мати біткоїни (але це не точно)  1

Подяка Королеви Єлизавети ІІ за отриманий журнал

Британська асоціація блокчейну — це некомерційна організація, що пише про децентралізовані розробки та співпрацює з такими великими компаніями, як ІВМ, Microsoft, ООН та багатьма іншими.

Такий інтерес своєю чергою зацікавив багатьох криптоінвесторів та фахівців сфери. Засновник та головний директор найбільшої криптобіржі у світі Binance Чанпен Чжао навіть жартома поцікавився, скільки біткоїнів може мати Її Величність.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен

Популярність блокчейну в Британії 

Згідно з дослідженнями про популярність криптовалют у Британії за останні роки різко збільшився інтерес до криптовалют у країні.

Переважну більшість людей, що цікавляться такими технологіями, складають міленіали — покоління людей народжених у період з 1980 по 2000 роки. Саме вони готові інвестувати у технології та вірять у їх подальший розвиток в майбутньому.

А старше покоління надає перевагу інвестиціям у вже сталі можливості — акції, золото та нерухомість.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: