fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд

💸 Najbiľša publična kompanija, ščo volodije kryptovaljutoju, investuvala u bitkoїn ponad $1 mlrd
А загалом компанія має 90 531 BTC.
A zagalom kompanija maje 90 531 BTC.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиції у біткоїн. MicroStrategy — це найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою. У 2020 році вона придбала більше ніж 71 тисяч біткоїнів. Нещодавно компанія збільшила свої активи на 19 452 BTC. Цього разу на криптовалюту витратили 1,026 мільярдів доларів — біткоїн придбали за ціною $52 765. Відтепер MicroStrategy має у своєму загальному резерві 90 531 BTC — наразі це майже $4,8 мільярда. Придбання додаткових біткоїнів підтверджує нашу впевненість у біткоїни як в найпоширенішу криптовалюту і надійний засіб накопичення. Майкл Сейлор. CEO MicroStrategy. Наразі криптовалюти вважаються одними з найприбутковіших активів для інвестицій. З кожним днем все більше й більше великих компаній інвестують гроші у біткоїн, навіть найбільші університети Америки мають активи у криптовалютах. А інституційні інвестори готові вкладати надзвичайно великі суми — раніше MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни, а Tesla взагалі виділила $1,5 мільярда на криптовалюту. Останнім часом суттєво збільшилась кількість біткоїн-китів. Читатйте також: 🤪 Marscoin: Ілон Маск планує випустити власну криптовалюту. Кількість великих інвесторів. Біткоїн-кит — це великі холдери криптовалюти. Однак немає точних рамок оцінки того, кого саме можна вважати китом. Аналітична платформа Glassnode зазначає, що біткоїн-кит — це той власник, що має на своєму рахунку більш ніж 1 000 токенів ВТС, а це приблизно $17 мільйонів. Власне й за підрахунками Glassnode приблизна кількість китів наразі складає 2 000. А найбільшою адресою за кількістю токенів є адреса біржі Huobi — там зберігають більш ніж 141 000 BTC.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиції у біткоїн

MicroStrategy — це найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою. У 2020 році вона придбала більше ніж 71 тисяч біткоїнів.

Нещодавно компанія збільшила свої активи на 19 452 BTC. Цього разу на криптовалюту витратили 1,026 мільярдів доларів — біткоїн придбали за ціною $52 765.

Відтепер MicroStrategy має у своєму загальному резерві 90 531 BTC — наразі це майже $4,8 мільярда.

Придбання додаткових біткоїнів підтверджує нашу впевненість у біткоїни як в найпоширенішу криптовалюту і надійний засіб накопичення

Майкл Сейлор, CEO MicroStrategy

Наразі криптовалюти вважаються💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд 1😎 Криптовалюти потрапили до переліку найприбутковіших інвестицій 2021 року  одними з найприбутковіших активів для інвестицій.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

З кожним днем все більше й більше великих компаній інвестують гроші у біткоїн, навіть найбільші університети Америки мають активи💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд 2👨🏼‍🎓 Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн у криптовалютах. А інституційні інвестори готові вкладати надзвичайно великі суми — раніше MassMutual інвестувала💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд 3🤝 Компанія MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни $100 мільйонів у біткоїни, а Tesla взагалі виділила💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд 4🤑 Стало відомо, що Tesla інвестувала $1,5 млрд у біткоїн — новий рекорд курсу $1,5 мільярда на криптовалюту. Останнім часом суттєво збільшилась кількість біткоїн-китів.

Читайте також: 🤪 Marscoin: Ілон Маск планує випустити власну криптовалюту

Кількість великих інвесторів

Біткоїн-кит — це великі холдери криптовалюти. Однак немає точних рамок оцінки того, кого саме можна вважати китом. Аналітична платформа Glassnode зазначає💸 Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд 5🐋 Експерт: криптовалюти мають більший попит в інституційних інвесторів аніж раніше, що біткоїн-кит — це той власник, що має на своєму рахунку більш ніж 1 000 токенів ВТС, а це приблизно $17 мільйонів.

Власне й за підрахунками Glassnode приблизна кількість китів наразі складає 2 000.

Інвестиції у біткоїн

А найбільшою адресою за кількістю токенів є адреса біржі Huobi — там зберігають більш ніж 141 000 BTC.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: