fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Компанія MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни

🤝 Kompanija MassMutual investuvala $100 miľjoniv u bitkoїny
Тепер частка BTC в інвестиційному капіталі компанії складає 0,04%.
Teper častka BTC v investycijnomu kapitali kompaniї skladaje 0,04%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиції MassMutual. Американська страхова фірма MassMutual придбала 5,5 тисяч BTC — це більш ніж $100 мільйонів інвестицій. Загалом інвестиційний фонд компанії перевищує $235 мільярдів. Компанія інвестувала у першу криптовалюту за ціною в $18,3 тисячі. Тепер частка BTC в інвестиційному капіталі компанії складає 0,04%. MassMutual придбала криптовалюту через інвестиційний фонд NYDIG, який базується в Нью-Йорку. Наразі фонд має понад $2,3 мільярда у цифрових активах. Крім того, MassMutual придбала акції самого фонду на $5 мільйонів. Біткоїн та криптовалюти загалом вже давно стали особливо популярними поміж інституційних інвесторів. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. Популярність криптовалют. Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти. Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен. https://twitter.com/bgarlinghouse/status/1329559859197448192?s=20 За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01. За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення. Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиції MassMutual

Американська страхова фірма MassMutual придбала 5,5 тисяч BTC — це більш ніж $100 мільйонів інвестицій.

Загалом інвестиційний фонд компанії перевищує $235 мільярдів.

Компанія інвестувала у першу криптовалюту за ціною в $18,3 тисячі. Тепер частка BTC в інвестиційному капіталі компанії складає 0,04%.

MassMutual придбала криптовалюту через інвестиційний фонд NYDIG, який базується в Нью-Йорку. Наразі фонд має понад $2,3 мільярда у цифрових активах. Крім того, MassMutual придбала акції самого фонду на $5 мільйонів. Біткоїн та криптовалюти загалом вже давно стали особливо популярними поміж інституційних інвесторів.

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Популярність криптовалют

Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен.

За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01.

За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення.

Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: