💳 Mastercard почне працювати з криптовалютою протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів

Čytaty latynkoju
💳 Mastercard почне працювати з криптовалютою протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів

Mastercard та криптовалюти

За словами виконавчого віце-президента компанії по цифровим активами, блокчейн-технологіям та партнерствам Раджа Дамодарана, Mastercard не планує підтримувати усі види криптовалюти.

Він підкреслив, що багато з них не відповідають вимогам компанії до співпраці.

Також Радж Дамодаран зазначив, що в першу чергу компанія надасть перевагу стейблкоїнам, оскільки вони мають підтримку у вигляді реальних активів.

Стейблкоїни — це цифрові активи, що повноцінно імітують курс фіатних валют. Це може бути долар чи євро.

Mastercard та криптовалюти

Цей тип криптовалют призначений для того, аби можна було швидко обмінювати гроші на валюту у будь-якій точці світу. Існують такі види стейблкоїнів:

  • Фіатно-забезпечені стейблкоіни. Вони відтворюють вартість криптовалюти відповідно до фіату
  • Крипто-забезпечені стейблкоїни. Основою для цього типу є певні криптовалюти та смарт-контракти, детальніше про них можна дізнатись у нашому матеріалі? Смарт контракт: розумний код рулить
Читайте також: 😈 «Я вкрав біткоїни 94-річного дідуся з Австралії» — як працюють онлайн-шахраї в Україні. Особистий досвід

У Mastercard вважають, що цифрові гроші повинні забезпечувати стабільність, аби люди могли використовувати їх для повсякденних транзакцій, а не для інвестицій.

Наша філософія щодо криптовалюти проста: вся справа у виборі. Mastercard не ставить собі за мету рекомендувати вам почати використовувати криптовалюти. Наша мета в тому, щоб дозволити покупцям, продавцям і представникам бізнесу переказувати кошти, традиційні чи криптовалютні, так, як вони захочуть. Це повинен бути ваш вибір, це ваші гроші

Заява Mastercard

Крім того, компанія зазначила у своєму повідомленні, що Mastercard також співпрацює з кількома великими центральними банками по всьому світу, що вже скоро, цілком імовірно, зможуть повноцінно проводити операції з криптовалютою.