Реклама

💰 В США з’явився перший криптобанк

Čytaty latynkoju
💰 В США з’явився перший криптобанк

Криптобанк в США

Біржа Kraken отримала ліцензію на створення банку для роботи з цифровими грошима. Клієнти зможуть використовувати криптовалюту в якості інвестицій, оплачувати рахунки та навіть отримувати зарплатню.

Компанія отримала банківську ліцензію в штаті Baйoмінг, що дозволить їй запустити специалізоване депозитну установу Kraken Financial.

Як зазнаили в компанії, мета нового банку полягає в тому, аби об’єднати традиційний економічний сектор та сферу цифрових грошей. Голова Kraken Financial Девід Kініцкі зазначив, що вибір Вайомінгу обумовлений тим, що цей штат має усі необхідні умови для існування та розвитку криптомережі.

Раніше два банки Швейцарії отримали дозвіл?? Два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами на торгівлю криптовалютами.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют

Банки в Швейцарії

Швейцарська Служба з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) схвалила заявки банків Maerki Baumann Bank та Incore Bank щодо надання послуг пов’язаних з криптовалютами. Передає Forklog.com з посиланням на Bitcoin.com.

Maerki Baumann дозволить своїм клієнтам торгувати різноманітними криптовалютами — біткоїном, Ethereum, Bitcoin CashЩо таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів, Litecoin та Ripple. Також у найближчому часі очікується додавання на платформу ERC20-токенів.

Банк Maerki Baumann

Цей банк розпочав працювати у сфері цифрових активів з квітня минулого року. Спочатку він надавав рахунки криптовалютних компаній та адміністрував цифрові аналоги цінних паперів — Security Token Offering. Наприкінці минулого року банк зберігав понад 8,5 мільярдів швейцарських франків (приблизно $8,84 мільярда) — 80% з усіх коштів були зі Швейцарії та ще 10% з Німеччини.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Немає сумнівів, що в майбутньому цифрові активи увійдуть до переліку активів, що сертифікують фінансові радники та компанії по управлінню активами.

Коментар FINMA

Банк Incore також отримав ліцензію на надання послуг пов’язаних з криптовалютами. Він спеціалізується на аутсорсингових сервісах для фінансових установ — розрахунки, платежі, зберігання, облік та податкова підтримка. А партнером банку стала компанія Crypto Finance.

Також з новою ліцензією банк може проводити токенізацію — переводити активи у їх цифровий відповідник. Завдяки цьому банк став першою організацією у країні, що пропонує послуги з таким видом активів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раніше ми вже писали? Біткоїн-банкомати встановлюють по всьому світу: вже 10 тисяч. Де в Україні, як загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч.