fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч 

🤑 Zagaľna kiľkisť bitkoїn-bankomativ po vśomu svitovi perevyščyla 10 tysjač 
Очікуємо, коли схожа технологія купівлі криптовалюти більш популярною в Україні.
Očikujemo, koly shoža tehnologija kupivli kryptovaljuty biľš populjarnoju v Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Біткоїн-банкомати. Відповідно до даних Coin ATM Radar загальна кількість банкоматів для криптовалют складає 10 025 одиниць. Автомати встановлені у 71 країні. Як повідомляє норвезький фінансовий блог AksjeBloggen, по всьому світові різко збільшився попит на АТМ-машини саме у цьому році. На початок вересня їх було на 67% більше, ніж роком раніше. А за цей рік зявилось 3 885 нових банкоматів. 7 889 банкоматів встановлено в США, а це майже 79% від загальної кількості біткоїн-апаратів. За цей рік кількість приладів збільшилась на 127%. Друге місце за кількістю банкоматів посіла Канада — 874, а на третьому можна побачити Великобританію (280). Найбільше пристроїв виробляють компанії Genesis Coin (3 542 одиниць банкоматів) та General Bytes (2 970). Біткоїн-банкомати в Україні. Ставлення до криптовалюти в Україні. Читатйте також: 🤤 У Франції можна замовити доставку їжі за біткоїни. У березні 2017 року голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин зазначив, що біткоїн і інші криптовалюти не можна використовувати на території нашої країни як засіб платежу, оскільки це суперечить нормам українського законодавства. Проте, минулоріч народні депутати разом із Міністерством цифрової трансформації оголосили про розробку спеціального законопроєкту про оподаткування криптовалют. За пропозицією ініціаторів, податок на дохід від операцій з криптовалютами складе 5%. Тоді ж міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про прихід найбільшої криптовалютної біржі у світі Binance на український ринок. Також у грудні 2019 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти — всі фінансові операції з віртуальними активами на суму понад 30 000 гривень перевірятимуться заради протидії тероризму та відмиванню грошей. Раніше ми писали, як вписати криптовалюти до декларації. А як в інших країнах. Правовий режим криптовалют у кожній країні різний. Немає чітких правил щодо податків та нормативних вимог. Наприклад, у Німечинні криптовалюту визнають в якості розрахункової грошової одиниці. У Японії криптовалюта також є законним платіжним засобом з податком на покупку. У Китаї операції з біткоїном заборонені для банків, але дозволені для фізичних осіб, при цьому країна лідирує в області майнінґу через наявність найбільших виробничих потужностей. У Швейцарії на криптовалюту поширюються такі ж правила, як і на іноземні валюти, і ця країна є однією з найбільш сприятливих за юрисдикцією для біткоїн-стартапів. Читайте також колонку Олексія Федорова про 3 причини, чому криптовалюти на часі.
Реклама 👇 Замовити

Біткоїн-банкомати

Відповідно до даних Coin ATM Radar загальна кількість банкоматів для криптовалют складає 10 025 одиниць. Автомати встановлені у 71 країні.

Як повідомляє норвезький фінансовий блог AksjeBloggen, по всьому світові різко збільшився попит на АТМ-машини саме у цьому році. На початок вересня їх було на 67% більше, ніж роком раніше. А за цей рік з’явилось 3 885 нових банкоматів.

🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  1

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Kuna

Найзручніша українська крипто-біржа

7 889 банкоматів встановлено в США, а це майже 79% від загальної кількості біткоїн-апаратів. За цей рік кількість приладів збільшилась на 127%.

Друге місце за кількістю банкоматів посіла Канада — 874, а на третьому можна побачити Великобританію (280).

Найбільше пристроїв виробляють компанії Genesis Coin (3 542 одиниць банкоматів) та General Bytes (2 970).

Біткоїн-банкомати в Україні

В Україні також є банкомати для криптовалюти — «криптомати». Наразі вони розташовані у Києві, Івано-Франківську та Львові. Банкомат не потребує ідентифікації користувача. Всі операції цілком прозорі та відображаються на біржі KUNA.

🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  2

Ставлення до криптовалюти в Україні

Читайте також: 🤤 У Франції можна замовити доставку їжі за біткоїни

У березні 2017 року голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин зазначив, що біткоїн і інші криптовалюти не можна використовувати на території нашої країни як засіб платежу, оскільки це суперечить нормам українського законодавства.

Проте, минулоріч народні депутати разом із Міністерством цифрової трансформації оголосили про розробку спеціального законопроєкту про оподаткування криптовалют. За пропозицією🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  3💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку ініціаторів, податок на дохід від операцій з криптовалютами складе 5%.

Тоді ж міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  4💰 В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров про прихід найбільшої криптовалютної біржі у світі Binance на український ринок.

Також у грудні 2019 року Верховна Рада ухвалила🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  5💰 Рада ухвалила законопроект 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти в цілому законопроєкт 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти — всі фінансові операції з віртуальними активами на суму понад 30 000 гривень перевірятимуться заради протидії тероризму та відмиванню грошей.

Раніше ми писали🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  6💰 Декларування 2020: як вписати криптовалюти, як вписати криптовалюти до декларації.

А як в інших країнах

Правовий режим криптовалют у кожній країні різний. Немає чітких правил щодо податків та нормативних вимог.

Наприклад, у Німечинні криптовалюту визнають в якості розрахункової грошової одиниці. У Японії криптовалюта також є законним платіжним засобом з податком на покупку.

У Китаї операції з біткоїном заборонені для банків, але дозволені для фізичних осіб, при цьому країна лідирує в області майнінґу через наявність найбільших виробничих потужностей.

У Швейцарії на криптовалюту поширюються такі ж правила, як і на іноземні валюти, і ця країна є однією з найбільш сприятливих за юрисдикцією для біткоїн-стартапів.

Читайте також колонку🤑 Загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч  7💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі Олексія Федорова про 3 причини, чому криптовалюти на часі.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Kuna

Найзручніша українська крипто-біржа

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: