Post cryptum — що відбувалося з криптовалютами на початку лютого

Čytaty latynkoju
Post cryptum — що відбувалося з криптовалютами на початку лютого

Почнемо з того, що цей період традиційно пов’язаний з зниженням курсів криптовалют, адже приватні інвестори в країнах Азії виводять кошти з активів, щоб витратити їх на подарунки напередодні китайського Нового року. Також є низка причин, через які курс криптовалют стрибає. Серед нещодавніх проблем —  ситуація з Bitfinex та занепокоєння інвесторів відносно нової криптовалюти Tether. Не додає оптимізму і новина про те, що Facebook заборонив рекламу токенів, криптовалют та ICO. Ми писалиPost cryptum — цифрова ідентифікація, криптозлотий та велика крадіжка й про те, що на біржі Coincheck не змогли запобігти зникненню кількох сотень мільйонів доларів. Але на часі поговорити про перемоги на крипторинку.

Уряд Сінгапуру виступив проти заборони криптотрейдингу

Заступник прем’єр-міністра Сінгапуру Тарман Шанмугаратнам заявив, що уряд не збирається забороняти торгівлю криптовалютами. За його словами, криптовалюти — це експеримент. Поки рано говорити, чи виявиться він вдалим. Навіть в разі його успіху наслідки і вплив криптовалют на суспільство деякий час буде складно оцінити. Грошово-кредитне управління Сінгапуру пильно стежить за розвитком цифрових активів і вивчає пов’язані з ними ризики. На даний момент немає серйозних причин забороняти криптотрейдинг.

Україна у ТОП-5 країн із найдешевшого майнінгу BTC

Згідно з виданням CoinTelegraph, в нашій державі потрібно витратити на електрику в середньому $1852, щоб намайнити 1 BTC. До речі, незабаром Samsung випуститьSamsung випустить обладнання для майнінгу обладнання для майнінгу. Розвиток компанії в цьому напрямку, безсумнівно, може призвести до збільшення об’єму майнінгової промисловості. Імовірно, компанія прагне заохотити конкурентів Canaan Creative та Bitmain (обидва з яких отримують свої чіпи від тайваньської TSMC), аби ті активізували свої зусилля.

UNICEF попросив людей майнити криптовалюту для благочинності

Прагнучи залучити коштиUNICEF попросив людей майнити криптовалюту для благочинності для жертв Сирійської війни, UNICEF тепер покладає сподівання на blockchain. Організація просить геймерів позичити свої потужні графічні процесори та допомогти гуманітарному фонду видобутком криптовалюти для сирійських дітей. Щоби взяти участь у цій операції, все, що вам потрібно зробити, це встановити програмне забезпечення для видобутку під назвою Claymore.

Ліно запускає крипто YouTube

Стартап Lino, із Кремнієвої долини, готується створити децентралізовану систему, схожу на YouTube, яка покликана усунути посередника в питанні монетизації відео контенту. Компанію підтримали коштами в розмірі $20 млн від відомого інвестора Zhenfund під час приватноuj продажу токенів.

Гаманці Ledger мають вразливість

Повертаючись до застережень. Криптоентузіастам варто знати, що гаманці Ledger мають вразливість, яка дозволяє хакерам вкрасти вашу криптовалюту. Щоб зберегти свої монети в безпеці, ви повинні бути особливо обережними при відправці коштів. Хакерське програмне забезпечення може просто замінити код, відповідальний за створення адреси одержувача, на власну адресу.

Дізнатися детальніше, чому падає Bitcoin, можна тутЧому падає Bitcoin.