fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

UNICEF попросив людей майнити криптовалюту для благочинності

UNICEF poprosyv ljudej majnyty kryptovaljutu dlja blagočynnosti
Попри те, що ситуацію з криптовалютами нині важко назвати оптимістичною, видобуток криптовалют може бути використаний для цілей, які змінять планету. UNICEF звернулася до усіх охочих із пропозицією використати майнінґ та ресурси окремих комп’ютерів для допомоги тим, хто її потребує
Popry te, ščo sytuaciju z kryptovaljutamy nyni važko nazvaty optymistyčnoju, vydobutok kryptovaljut može buty vykorystanyj dlja cilej, jaki zminjať planetu. UNICEF zvernulasja do usih ohočyh iz propozycijeju vykorystaty majninğ ta resursy okremyh komp’juteriv dlja dopomogy tym, hto її potrebuje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Не кожна кампанія з криптовалютою призначена для крадіжки грошей, наголошують у фундації. Прагнучи залучити кошти для жертв Сирійської війни, UNICEF тепер покладає сподівання на blockchain. Організація просить геймерів позичити свої потужні графічні процесори та допомогти гуманітарному фонду видобутком криптовалюти для сирійських дітей. Як працює нова ініціатива UNICEF. Організація запустила Game Chaingers, щоб обєднати геймерів з усього світу та їхню обчислювальну потужністьдля доброї справи. Щоби взяти участь у цій операції, все, що вам потрібно зробити, це встановити програмне забезпечення для видобутку під назвою Claymore, — твердить сайт Game Chaingers. Організатори кампанії твердять, що учасники можуть розпочати або зупинити видобуток, коли захочуть. Отримані Ethereum пнадходять безпосередньо на електронний гаманець UNICEF. Проект триватиме ще близько 50 днів. Раніше ми розповідали вам про те, як працюють китайські майнери.
Реклама 👇 Замовити

Не кожна кампанія з криптовалютою призначена для крадіжки грошей, наголошують у фундації. Прагнучи залучити кошти для жертв Сирійської війни, UNICEF тепер покладає сподівання на blockchain. Організація просить геймерів позичити свої потужні графічні процесори та допомогти гуманітарному фонду видобутком криптовалюти для сирійських дітей.

Як працює нова ініціатива UNICEF

Організація запустила Game Chaingers, щоб об’єднати геймерів з усього світу та їхню обчислювальну потужністьдля доброї справи. «Щоби взяти участь у цій операції, все, що вам потрібно зробити, це встановити програмне забезпечення для видобутку під назвою Claymore,» — твердить сайт Game Chaingers. Організатори кампанії твердять, що учасники можуть розпочати або зупинити видобуток, коли захочуть. Отримані Ethereum пнадходять безпосередньо на електронний гаманець UNICEF. Проект триватиме ще близько 50 днів. Раніше ми розповідали вам про те, як працюютьUNICEF попросив людей майнити криптовалюту для благочинності 1«Весела ферма» — як працюють китайські майнери китайські майнери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: