fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Post cryptum — цифрова ідентифікація, криптозлотий та велика крадіжка

Post cryptum — cyfrova identyfikacija, kryptozlotyj ta velyka kradižka
Традиційно у вівторок ми пропонуємо дізнатися (або ж пригадати) найактуальніші новини про криптовалюти, blockchain та ICO за минулий тиждень.
Tradycijno u vivtorok my proponujemo diznatysja (abo ž prygadaty) najaktuaľniši novyny pro kryptovaljuty, blockchain ta ICO za mynulyj tyždeń.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього тижня не обійшлося без криптокрадіжок, але було багато перемог, з яких і розпочнемо нашу добірку. $1 млн від Microsoft на блокчейн-ідентифікацію. Microsoft та блокчейн-альянс Hyperledger долучилися до ініціативи цифрової ідентифікації на базі blockchain ID2020 Alliance. Про запуск проекту оголосили на Економічному Форумі у Давосі. У прес-релізі вказано, що компанія розробляє рішення з акцентом на пряме володіння користувачами і контроль над своїми особистими даними з використанням технології blockchain. За даними Світового банку, ситуація з труднощами у ідентифікації особистості породжує серйозні проблеми, такі як торгівля людьми. Кремнієва долина інвестує у криптотокени Telegram. Венчурні фонди Кремнієвої долини — Kleiner Perkins Caufield & Byers, Benchmark і Sequoia Capital — готові вкласти по $20 млн на пре-ICO Telegram. Месенджер отримав заявки на $3,8 млрд. В результаті Telegram відмовляв багатьом інвесторам через величезний попит. Всі схвалені для попереднього ICO платежі повинні бути проведені до 1 лютого. Ранні інвестори купували токени Gram за $0,3. Надалі ціна буде рости від $1,45 до $3,5 . Другий етап ICO пройде в березні, його обсяг оцінюється ще в $1,2 млрд. Robinhood пропонує торгувати криптовалютами без комісії. Розробники мобільного застосунка для торгівлі акціями Robinhood заявили, що з лютого цього року користувачі зможуть здійснювати операції з криптовалютами. Першими доступними криптомонетами на майданчику стануть Bitcoin і Ethereum, до того ж за операції не стягуватимуть комісії. Відсутність комісій може залучити безліч нових клієнтів, хоча вже зараз, за ​​даними творців, сервісом користуються 3 млн людей. Польща розробляє криптозлотий. Минулого тижня було оголошено про те, що Швеція має випустити власну криптовалюту e-Krona, і тепер, Польща рухається в тому ж напрямку. Це не дивно, адже Польща завжди була відкритою до технологічного прогресу, і зокрема технології blockchain. Останній проект, над яким вони працюють, — це створення оцифрованої національної криптовалюти Digital PLN (dPLN). Австралійський аеропорт підтримав розрахунки криптовалютою. Аеропорт Брісбена, що в Австралії, першим у світі анонсував підтримку криптовалют. Повідомляється, що аеропорт уклав партнерство з платформою TravelbyBit. За допомогою цієї платіжної системи гості Брісбенського аеропорта зможуть використовувати Bitcoin, Dash, Ethereum та інші цифрові валюти для оплати в магазинах і ресторанах в його терміналах. Велика крадіжка на Coincheck. Ледь не найбільша в історії крадіжка криптовалюти з японської біржі CoinCheck сталася 26 січня. $533 мільйони в криптовалюті NEM (XEM) та більше $120 мільйонів в Ripple (XRP). Наразі платформа встановила обмеження, яке поширюється на продажі та покупки NEM з подальшим зняттям коштів. Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга заявив, що після визначення причини збитків Coincheck влада розглядатиме варіанти посилення регулювання криптовалют.
Реклама 👇 Замовити

Цього тижня не обійшлося без криптокрадіжок, але було багато перемог, з яких і розпочнемо нашу добірку.

$1 млн від Microsoft на блокчейн-ідентифікацію

Microsoft та блокчейн-альянс Hyperledger долучилися до ініціативи цифрової ідентифікації на базі blockchain ID2020 Alliance. Про запуск проекту оголосили на Економічному Форумі у Давосі. У прес-релізі вказано, що компанія розробляє рішення з акцентом на пряме володіння користувачами і контроль над своїми особистими даними з використанням технології blockchain. За даними Світового банку, ситуація з труднощами у ідентифікації особистості породжує серйозні проблеми, такі як торгівля людьми.

Кремнієва долина інвестує у криптотокени Telegram

Венчурні фонди Кремнієвої долини — Kleiner Perkins Caufield & Byers, Benchmark і Sequoia Capital — готові вкласти по $20 млн на пре-ICO Telegram. Месенджер отримав заявки на $3,8 млрд. В результаті Telegram відмовляв багатьом інвесторам через величезний попит. Всі схвалені для попереднього ICO платежі повинні бути проведені до 1 лютого. Ранні інвестори купували токени Gram за $0,3. Надалі ціна буде рости від $1,45 до $3,5 . Другий етап ICO пройде в березні, його обсяг оцінюється ще в $1,2 млрд.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Robinhood пропонує торгувати криптовалютами без комісії

Розробники мобільного застосунка для торгівлі акціями Robinhood заявили, що з лютого цього року користувачі зможуть здійснювати операції з криптовалютами. Першими доступними криптомонетами на майданчику стануть Bitcoin і Ethereum, до того ж за операції не стягуватимуть комісії. Відсутність комісій може залучити безліч нових клієнтів, хоча вже зараз, за ​​даними творців, сервісом користуються 3 млн людей.

Польща розробляє криптозлотий

Минулого тижня було оголошено про те, що Швеція має випустити власну криптовалюту e-Krona, і тепер, Польща рухається в тому ж напрямку. Це не дивно, адже Польща завжди була відкритою до технологічного прогресу, і зокрема технології blockchain. Останній проект, над яким вони працюють, — це створення оцифрованої національної криптовалюти Digital PLN (dPLN).

Австралійський аеропорт підтримав розрахунки криптовалютою

Аеропорт Брісбена, що в Австралії, першим у світі анонсував підтримку криптовалют. Повідомляється, що аеропорт уклав партнерство з платформою TravelbyBit. За допомогою цієї платіжної системи гості Брісбенського аеропорта зможуть використовувати Bitcoin, Dash, Ethereum та інші цифрові валюти для оплати в магазинах і ресторанах в його терміналах.

Велика крадіжка на Coincheck

Ледь не найбільша в історії крадіжка криптовалюти з японської біржі CoinCheck сталася 26 січня. $533 мільйони в криптовалюті NEM (XEM) та більше $120 мільйонів в Ripple (XRP). Наразі платформа встановила обмеження, яке поширюється на продажі та покупки NEM з подальшим зняттям коштів. Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга заявив, що після визначення причини збитків Coincheck влада розглядатиме варіанти посилення регулювання криптовалют.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: