Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування

Čytaty latynkoju
Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування

Що відомо про зростання курсу

5 серпня відбулося різке зростання курсу Bitcoin за інформацією з CoinDesk Bitcoin Price Index (BPI). Упродовж 2 годин курс змінився із $2,9 тис до $3,3 тис. Позначку в $3 тис криптовалюта перетнула вперше з 12 червня — раніше до того курс не встановлював значень, вищих за $3,2 тис.

Як це відбилося на криптовалюті

На момент написання цього матеріалу вартість за 1BTC впевнено трималася на рівні $3200+. Загальна ринкова капіталізація для цієї криптовалюти склала понад $50 млрд — таким чином, ця електронна валюта стала найдорожчою в історії. Коливання ринку мають вирівнятися, але ймовірно, що цей курс традиційного біткоїну збережется, в той час як курс Bitcoin CashЩо таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів просів порівняно із початковим значенням.

Що варто знати про біткоїн

Біткоїн є криптовалютою, заснованій на технології blockchainЩо таке blockchain і для чого він потрібен та математичній моделі. Блок транзакцій — спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція при цьому здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Аби транзакція вважалася достовірною («підтвердженою»), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру. В цих блоках інформацію можна швидко перевірити. А ще в кожному наступному зберігається інформація про попередній. При операціях із криптовалютами, наприклад, у ланцюжку блоків міститься інформація про всі вчинені коли-небудь операції з біткоїнами. Bitcoin «видобувається»Чи варто вам ставати майнером? за рахунок повторюваних операцій на обчислювальних потужностях комп’ютерів та графічних або процесорних чіпівНа хвилі «ефіру» — як виробники відеокарт заробили $900 млн. Докладніше про всі питання, пов’язані з його використанням та економічними наслідками «видобутку» та використання, ви можете дізнатися, прочитавшиBTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним наш спеціальний матеріал.