♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах

Čytaty latynkoju
♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах

Екологія у МакДональдз

З вересня минулого року мережа МакДональдз запустила? McDonald’s в Україні сортуватиме відходи в залах ресторанів — де саме тестову програму сортування відходів у закладах. У залах 16 ресторанів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові й Київській області встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше.

Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини. До програми вже приєдналося понад 2,6 млн українців. До кінця 2021 року компанія планує розпочати сортування в ресторанах по всій Україні.

Раніше мережа пообіцяла долучитись до програми відповідального використання ресурсів.

Читайте також: 👟 Дизайнерка винайшла кросівки з грибів та собачої шерсті — стильно та екологічно

Компанія вже мінімізувала використання пластику:

  • У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперове пакування.
  • У червні минулого року компанія повністю замінила? McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні.
  • 2019 року компанія замінила пакування для МакФлурі на паперове, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік.

До 2025 року МакДональдз глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, з поліетилену й пластику можна виготовляти пакети для сміття, «друге життя» отримають і інші відходи після перероблення.

Цікаві факти про екологічні ініціативи в мережі МакДональдз в Україні: