fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥤 McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

🥤 McDonald's v Ukraїni povnistju vidmovljajeťsja vid plastykovyh stakaniv dlja napoїv
Компанія поступово переходить на паперові стакани для холодних напоїв.
Kompanija postupovo perehodyť na paperovi stakany dlja holodnyh napoїv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові стаканчики в McDonalds. Дотепер McDonalds подавав гарячі напої в паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластиковому пакуванні. Паперові стакани відтепер використовуватимуть також для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв. Це дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця. Паперові стакани для напоїв McDonalds виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC. Участь у Програмі схвалення сертифікації лісів — Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) — означає, що заготівля не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів. Цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для McDonalds в Україні. Ми, як відповідальний лідер, постійно працюємо над рішеннями, що дадуть змогу зменшити вплив на довкілля, зокрема вдосконалюємо пакування для їжі, щоб зменшити його кількість і перейти на екологічніші матеріали. Ми раді, що нарешті знайшли надійного партнера, який виробляє паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв. Пресслужба McDonalds в Україні. . Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії McDonalds: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Читатйте також: 🌍 Від его до еко: досвід екопоселень проти світових пандемій. Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення, а також: Усе пакування від продуктів на кухні компанія збирає й віддає на перероблення. Щомісяця з кухонь ресторанів на перероблення надходять харчові відходи, понад 70 тонн паперу й понад 5 тонн пластику. 2019 року компанія відмовилася від пластикових кришечок для МакФлурі. А це зменшення відходів на 27,5 тонни пластику на рік. Екологічні програми компанії стосуються й зниження викидів парникових газів. Для цього McDonalds реалізує кілька ініціатив: Усю використану олію спрямовують на перероблення на біопаливо. Відпрацьованою водою з ресторанів поливають клумби й газони біля них. Використовують поновні джерела електроенергії: встановлюють сонячні батареї на дахах ресторанів. Також ми вже раніше писали, як в Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія.
Реклама 👇 Замовити

Нові стаканчики в McDonald’s

Дотепер McDonald’s подавав гарячі напої в паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластиковому пакуванні. Паперові стакани відтепер використовуватимуть також для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв. Це дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Паперові стакани для напоїв McDonald’s виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC. Участь у Програмі схвалення сертифікації лісів — Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) — означає, що заготівля не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів.

🥤 McDonald's в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для McDonald’s в Україні.

Ми, як відповідальний лідер, постійно працюємо над рішеннями, що дадуть змогу зменшити вплив на довкілля, зокрема вдосконалюємо пакування для їжі, щоб зменшити його кількість і перейти на екологічніші матеріали. Ми раді, що нарешті знайшли надійного партнера, який виробляє паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв

Пресслужба McDonald's в Україні

Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії McDonald’s: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

Читайте також: 🌍 Від его до еко: досвід екопоселень проти світових пандемій

Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення, а також:

  • Усе пакування від продуктів на кухні компанія збирає й віддає на перероблення. Щомісяця з кухонь ресторанів на перероблення надходять харчові відходи, понад 70 тонн паперу й понад 5 тонн пластику.
  • 2019 року компанія відмовилася від пластикових кришечок для МакФлурі. А це зменшення відходів на 27,5 тонни пластику на рік.

Екологічні програми компанії стосуються й зниження викидів парникових газів. Для цього McDonald’s реалізує кілька ініціатив:

  • Усю використану олію спрямовують на перероблення на біопаливо.
  • Відпрацьованою водою з ресторанів поливають клумби й газони біля них.
  • Використовують поновні джерела електроенергії: встановлюють сонячні батареї на дахах ресторанів.

Також ми вже раніше писали🥤 McDonald's в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв 2👨🏼‍🏫 В Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія, як в Україні стартував безкоштовний онлайн-курс про екологію для підлітків — Екоакадемія.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: