fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Криптовалюти потрапили до переліку найприбутковіших інвестицій 2021 року 

😎 Kryptovaljuty potrapyly do pereliku najprybutkovišyh investycij 2021 roku 
Особливо на ринок криптовалют вплинуло нещодавнє ралі біткоїну — вартість однієї монети досягала більш ніж $28 тисяч.
Osoblyvo na rynok kryptovaljut vplynulo neščodavnje rali bitkoїnu — vartisť odnijeї monety dosjagala biľš niž $28 tysjač.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Криптовалюти та інвестиції. За даними Morningstar, кращим фондом року став Grayscale Ethereum Trust, орієнтований на інвестиції в Ethereum, другою за величиною криптовалюту. Цього року інвестори фонду отримали 333,7% прибутку. У компанії CoinShares відзначають, що зростання прибутку сприяло ралі на ринку криптовалют — цього тижня біткоїн досяг нового історичного максимуму (понад $28 тисяч), а з ним і Etherum (більш ніж $750 за один токен). Такий попит був обумовлений роздрібними інвесторами. Сукупна вартість активів, вкладених в криптовалютні фонди, досягла рекордних $15 мільярдів в порівнянні з $2,57 мільярда наприкінці 2019 року. А криптоаналітик PlanB вважає, що вже протягом наступного року біткоїн перебуватиме загалом у бичій межі — вартість біткоїна буде більшати. Він передбачає зростання вартості криптовалюти в 10 та навіть 20 разів. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. Збільшення вартості біткоїна. PlanB як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій. Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтервю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна одного токена може досягнути $300 000. https://www.youtube.com/watch?v=eO1j807H03c Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000. PlanB. Криптоаналітик. PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись. Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу. Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним. PlanB. Криптоаналітик.
Реклама 👇 Замовити

Криптовалюти та інвестиції

За даними Morningstar, кращим фондом року став Grayscale Ethereum Trust, орієнтований на інвестиції в Ethereum, другою за величиною криптовалюту. Цього року інвестори фонду отримали 333,7% прибутку.

У компанії CoinShares відзначають, що зростання прибутку сприяло ралі на ринку криптовалют — цього тижня біткоїн досяг нового історичного максимуму (понад $28 тисяч), а з ним і Etherum (більш ніж $750 за один токен).

Такий попит був обумовлений роздрібними інвесторами. Сукупна вартість активів, вкладених в криптовалютні фонди, досягла рекордних $15 мільярдів в порівнянні з $2,57 мільярда наприкінці 2019 року.

А криптоаналітик PlanB вважає, що вже протягом наступного року біткоїн перебуватиме загалом у бичій межі — вартість біткоїна буде більшати. Він передбачає зростання вартості криптовалюти в 10 та навіть 20 разів.

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Збільшення вартості біткоїна

PlanB як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтерв’ю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна одного токена може досягнути $300 000.

Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000

PlanB, Криптоаналітик

PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись.

Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу😎 Криптовалюти потрапили до переліку найприбутковіших інвестицій 2021 року  1💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено).

Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним

PlanB, Криптоаналітик

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: