fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐋 Експерт: криптовалюти мають більший попит в інституційних інвесторів аніж раніше

🐋 Ekspert: kryptovaljuty majuť biľšyj popyt v instytucijnyh investoriv aniž raniše
Окрім того, нещодавно кількість біткоїн-китів досягла свого історичного максимуму.
Okrim togo, neščodavno kiľkisť bitkoїn-kytiv dosjagla svogo istoryčnogo maksymumu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Популярність криптовалют. Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти. Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен. https://twitter.com/bgarlinghouse/status/1329559859197448192?s=20 За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01. Читатйте також: 👨🏼‍💻 Відбудеться Blockchain Hackathon 2020 — понад 30 годин кодингу. За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення. Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму. Кількість біткоїн-китів. Біткоїн-кит — це великі холдери криптовалюти. Однак немає точних рамок оцінки того, кого саме можна вважати китом. Аналітична платформа Glassnode зазначає, що біткоїн-кит — це той власник, що має на своєму рахунку більш ніж 1 000 токенів ВТС, а це приблизно $17 мільйонів. Власне й за підрахунками Glassnode приблизна кількість китів наразі складає 2 000. А найбільшою адресою за кількістю токенів є адреса біржі Huobi — там зберігають більш ніж 141 000 BTC.
Реклама 👇 Замовити

Популярність криптовалют

Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами.

Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти.

Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен.

За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Відбудеться Blockchain Hackathon 2020 — понад 30 годин кодингу

За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення.

Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.

Кількість біткоїн-китів

Біткоїн-кит — це великі холдери криптовалюти. Однак немає точних рамок оцінки того, кого саме можна вважати китом. Аналітична платформа Glassnode зазначає, що біткоїн-кит — це той власник, що має на своєму рахунку більш ніж 1 000 токенів ВТС, а це приблизно $17 мільйонів.

Власне й за підрахунками Glassnode приблизна кількість китів наразі складає 2 000.

🐋 Експерт: криптовалюти мають більший попит в інституційних інвесторів аніж раніше 1

А найбільшою адресою за кількістю токенів є адреса біржі Huobi — там зберігають більш ніж 141 000 BTC.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: