fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📉 Карантин вихідного дня: бари та ресторани можуть не дорахуватися понад 40% виторгу 

📉 Karantyn vyhidnogo dnja: bary ta restorany možuť ne dorahuvatysja ponad 40% vytorgu 
Карантин вихідного дня призведе до різкого спаду виторгу закладів, а постійні витрати при цьому залишаться тими ж. Для ресторанного бізнесу, маржинальність якого не перевищує 20%, це робота в збиток.
Karantyn vyhidnogo dnja pryzvede do rizkogo spadu vytorgu zakladiv, a postijni vytraty pry ćomu zalyšaťsja tymy ž. Dlja restorannogo biznesu, maržynaľnisť jakogo ne perevyščuje 20%, ce robota v zbytok.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Карантин вихідного дня та заклади. За даними дослідження компанії з автоматизації кафе і ресторанів Poster, на суботу та неділю припадає основна частина виторгу закладів громадського харчування. У вихідні дні ресторани заробляють в середньому 41% від свого тижневого обороту, бари — 40%, піцерії й кальянні — 35%, фастфуд — 31%, кондитерські — 30%. Найменше залежать від вихідних днів кавярні та пекарні, а й для них виторг в суботу та неділю становить відчутну частку в тижневому обороті — 27% і 25% відповідно. Читатйте також: 😎 Na chasi потрапило до ТОП-10 українських медіа про маркетинг. Карантин вихідного дня призведе до різкого спаду виторгу закладів, а постійні витрати при цьому залишаться тими ж. Для ресторанного бізнесу, маржинальність якого не перевищує 20%, це робота в збиток. Якщо уряд запровадить карантин вихідного дня, це призведе до збитковості абсолютно всіх ресторанів, а це значить різкого скорочення персоналу і масовим закриттям. Обмеження на роботу після 22.00 підрізало нам близько 15% обороту. Якщо до того ж заборонять роботу на вихідних і в пятничний вечір, ми недоотримаємо ще 60% виручки.. Денис Жаткін. Власник пабів Кеды искусствоведа, закладів Донерная і Кастрюлька утюга варит рис. Також на думку Дениса Жаткіна, карантин вихідного дня зламає весь виробничий процес. Ресторан — це безперервне виробництво, заготівельний процес іноді займає 2-3 дні. Тобто не ясно куди подіти заготовки перед вихідними і як потрібно працювати, щоб вранці в понеділок все меню було готово.. Денис Жаткін. Власник пабів Кеды искусствоведа, закладів Донерная і Кастрюлька утюга варит рис. А Євген Якутин, власник дніпровського бару Acacia зазначив, що карантин вихідного дня — це квиток в один кінець для більшості закладів. Маленькі бари не мають такої величезної фінансової подушки, як великі компанії, вони живуть на доходи місяці. Мені дуже дивно спостерігати, як держава допомагає великим компаніям, але повністю ігнорує дрібний бізнес. Повна посадка в вагоні київського експреса — 70 осіб — це більше, ніж у мене в барі, але транспортної галузі можна, а маленькому бару — нi.. Євген Якутин. Власник дніпровського бару Acacia. Дослідження компанії Poster базується на операційних даних близько 5 000 закладів України. Дані являють собою сукупну неперсоналізовану статистику і взяті за період з 6 січня по 8 листопада 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Карантин вихідного дня та заклади

За даними дослідження компанії з автоматизації кафе і ресторанів Poster, на суботу та неділю припадає основна частина виторгу закладів громадського харчування. У вихідні дні ресторани заробляють в середньому 41% від свого тижневого обороту, бари — 40%, піцерії й кальянні — 35%, фастфуд — 31%, кондитерські — 30%.

Найменше залежать від вихідних днів кав’ярні та пекарні, а й для них виторг в суботу та неділю становить відчутну частку в тижневому обороті — 27% і 25% відповідно.

📉 Карантин вихідного дня: бари та ресторани можуть не дорахуватися понад 40% виторгу  1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Читайте також: 😎 Na chasi потрапило до ТОП-10 українських медіа про маркетинг

Карантин вихідного дня призведе до різкого спаду виторгу закладів, а постійні витрати при цьому залишаться тими ж.

Для ресторанного бізнесу, маржинальність якого не перевищує 20%, це робота в збиток.

Якщо уряд запровадить карантин вихідного дня, це призведе до збитковості абсолютно всіх ресторанів, а це значить різкого скорочення персоналу і масовим закриттям. Обмеження на роботу після 22.00 підрізало нам близько 15% обороту. Якщо до того ж заборонять роботу на вихідних і в п'ятничний вечір, ми недоотримаємо ще 60% виручки.

Денис Жаткін, Власник пабів «Кеды искусствоведа», закладів «Донерная» і «Кастрюлька утюга варит рис»

Також на думку Дениса Жаткіна, карантин вихідного дня зламає весь виробничий процес.

Ресторан — це безперервне виробництво, заготівельний процес іноді займає 2-3 дні. Тобто не ясно куди подіти заготовки перед вихідними і як потрібно працювати, щоб вранці в понеділок все меню було готово».

Денис Жаткін, Власник пабів «Кеды искусствоведа», закладів «Донерная» і «Кастрюлька утюга варит рис»

А Євген Якутин, власник дніпровського бару Acacia зазначив, що карантин вихідного дня — це квиток в один кінець для більшості закладів.

Маленькі бари не мають такої величезної фінансової подушки, як великі компанії, вони живуть на доходи місяці. Мені дуже дивно спостерігати, як держава допомагає великим компаніям, але повністю ігнорує дрібний бізнес. Повна посадка в вагоні київського експреса — 70 осіб — це більше, ніж у мене в барі, але транспортної галузі можна, а маленькому бару — нi.

Євген Якутин, Власник дніпровського бару Acacia

Дослідження компанії Poster базується на операційних даних близько 5 000 закладів України. Дані являють собою сукупну неперсоналізовану статистику і взяті за період з 6 січня по 8 листопада 2020 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: