fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine

📊 Jak formuvatymuťsja marketyngovi bjudžety u 2021 roci. Doslidžennja Admixer i IAB Ukraine
Дослідження показало, що 82% брендів і 76% рекламних агенцій України очікують зростання бізнесу у 2021 році. У зв'язку з цим, більш ніж 60% респондентів планують збільшити витрати на маркетинг наступного року. Водночас 84% опитаних вважають, що COVID-19 продовжить впливати на маркетинг їхньої компанії у 2021.
Doslidžennja pokazalo, ščo 82% brendiv i 76% reklamnyh agencij Ukraїny očikujuť zrostannja biznesu u 2021 roci. U zv'jazku z cym, biľš niž 60% respondentiv planujuť zbiľšyty vytraty na marketyng nastupnogo roku. Vodnočas 84% opytanyh vvažajuť, ščo COVID-19 prodovžyť vplyvaty na marketyng їhńoї kompaniї u 2021.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Маркетингові бюджети у 2021 році. У жовтні українська adtech компанія Admixer спільно з IAB Ukraine провели опитування серед маркетинг-директорів і маркетологів 90 компаній (39 брендів і 51 рекламна агенція), щоб дізнатися, як рекламодавці планують розподіляти маркетингові бюджети і які платні канали просування будуть в пріоритеті у 2021 році. Результати дослідження опублікували у звіті Прогноз маркетингових бюджетів в Україні на 2021 рік. Частка ринку та впізнаваність будуть ключовими метриками цінності бренду. Найважливішим аспектом маркетингу на 2021 рік 59% бренд-маркетологів назвали створення креативу та контенту. Для 54% респондентів головним пріоритетом також стане лідогенерація. Рекламні агенції вважають, що для маркетологів у 2021 році найважливішим буде стратегічне планування. Діджитал-реклама буде найпопулярнішим платним каналом маркетингу. 79% рекламних агенцій мають намір збільшити бюджет на цифрову рекламу. В середньому бренди планують витратити 42% маркетингового бюджету на цифрову рекламу, платний пошук, відео- і медійну рекламу, а також на рекламу в соціальних мережах. Читатйте також: 📈 Відбувся Ukrainian Israeli Innovation Summit — підсумки заходу. У 2021 році продовжиться перехід рекламодавців до programmatic закупівель. 45% брендів і 65% агентств очікують, що будуть закуповувати більше реклами через programmatic. На тлі кризи 88% брендів мають намір перенести частину маркетингових функцій у власні команди маркетингу. В першу чергу це торкнеться SMM (63%), створення креативу і контенту (по 63%), а також PR активностей (56%). Опитування показало, що бренди та рекламні агенції дивляться в майбутнє з оптимізмом. Більш ніж 75% респондентів розраховують, що в наступному році їх бізнес буде рости, попри те, що пандемія продовжить впливати на маркетинг. Також більшість респондентів планує нарощувати маркетингові бюджети й вкладати більше ресурсів у платні канали.. Стас Шишкін. Head of Research Group і Head of Content в Admixer. Повний звіт про маркетингові бюджети брендів і рекламних агенцій на 2021 можна завантажити за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Маркетингові бюджети у 2021 році

У жовтні українська adtech компанія Admixer спільно з IAB Ukraine провели опитування серед маркетинг-директорів і маркетологів 90 компаній (39 брендів і 51 рекламна агенція), щоб дізнатися, як рекламодавці планують розподіляти маркетингові бюджети і які платні канали просування будуть в пріоритеті у 2021 році.

Результати дослідження опублікували у звіті Прогноз маркетингових бюджетів в Україні на 2021 рік.

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Частка ринку та впізнаваність будуть ключовими метриками цінності бренду. Найважливішим аспектом маркетингу на 2021 рік 59% бренд-маркетологів назвали створення креативу та контенту. Для 54% респондентів головним пріоритетом також стане лідогенерація. Рекламні агенції вважають, що для маркетологів у 2021 році найважливішим буде стратегічне планування.

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine 2

Діджитал-реклама буде найпопулярнішим платним каналом маркетингу. 79% рекламних агенцій мають намір збільшити бюджет на цифрову рекламу. В середньому бренди планують витратити 42% маркетингового бюджету на цифрову рекламу, платний пошук, відео- і медійну рекламу, а також на рекламу в соціальних мережах.

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine 3

Читайте також: 📈 Відбувся Ukrainian Israeli Innovation Summit — підсумки заходу

У 2021 році продовжиться перехід рекламодавців до programmatic закупівель. 45% брендів і 65% агентств очікують, що будуть закуповувати більше реклами через programmatic.

На тлі кризи 88% брендів мають намір перенести частину маркетингових функцій у власні команди маркетингу. В першу чергу це торкнеться SMM (63%), створення креативу і контенту (по 63%), а також PR активностей (56%).

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine 4

Опитування показало, що бренди та рекламні агенції дивляться в майбутнє з оптимізмом. Більш ніж 75% респондентів розраховують, що в наступному році їх бізнес буде рости, попри те, що пандемія продовжить впливати на маркетинг. Також більшість респондентів планує нарощувати маркетингові бюджети й вкладати більше ресурсів у платні канали.

Стас Шишкін, Head of Research Group і Head of Content в Admixer

📊 Як формуватимуться маркетингові бюджети у 2021 році. Дослідження Admixer і IAB Ukraine 5

Повний звіт про маркетингові бюджети брендів і рекламних агенцій на 2021 можна завантажити за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: