fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Фінансування ЄС може значно пришвидшити перехід країн Східної Європи на відновлювальну енергетику

🤝 Finansuvannja JeS može značno pryšvydšyty perehid kraїn Shidnoї Jevropy na vidnovljuvaľnu energetyku
Наразі Євросоюз планує відремонтувати та переобладнати застарілі будівлі та підприємства у Європі, аби вони могли повноцінно перейти на відновлювальну енергетику.
Narazi Jevrosojuz planuje vidremontuvaty ta pereobladnaty zastarili budivli ta pidpryjemstva u Jevropi, aby vony mogly povnocinno perejty na vidnovljuvaľnu energetyku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінансування ЄС та перехід на відновлювальну енергетику. Європа розробила спеціалізований фонд для підтримки економіки, що постраждала від пандемії COVID-19. Також цей фонд покликаний допомогти 27 країнам Європи відмовитися від використання викопного палива і підвищити енергоефективність. Про це повідомив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Франс Циммерман під час інтервю The Reuters. Як він зазначив, країни Східної Європи є одними з найбільших споживачів вугілля тому для них важче перейти на інші види енергетики. Німеччина, Франція, Нідерланди та інші держави Західної Європи наполягають на інвестиціях, щоб допомогти зеленій економіці зявитися після спаду, викликаного пандемією. Однак Польща та Чехія проти, оскільки скорочення викидів та відмова від викопної енергетики можуть сильно вплинути на діяльність багатьох підприємств в країнах. Читатйте також: 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році. Наразі Євросоюз планує відремонтувати та переобладнати застарілі будівлі та підприємства у Європі, аби вони могли повноцінно перейти на відновлювальну енергетику. Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal. Що таке Green Deal. . Також ми вже раніше писали, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років. Чому Green Deal на часі в Україні. . Також ми вже раніше писали, як Європейський Союз виділить на оновлену карантинну Green Deal понад 1 трильйон євро. Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK..
Реклама 👇 Замовити

Фінансування ЄС та перехід на відновлювальну енергетику

Європа розробила спеціалізований фонд для підтримки економіки, що постраждала від пандемії COVID-19. Також цей фонд покликаний допомогти 27 країнам Європи відмовитися від використання викопного палива і підвищити енергоефективність. Про це повідомив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Франс Циммерман під час інтерв’ю The Reuters.

Як він зазначив, країни Східної Європи є одними з найбільших споживачів вугілля тому для них важче перейти на інші види енергетики.

Німеччина, Франція, Нідерланди та інші держави Західної Європи наполягають на інвестиціях, щоб допомогти «зеленій» економіці з’явитися після спаду, викликаного пандемією. Однак Польща та Чехія проти, оскільки скорочення викидів та відмова від викопної енергетики можуть сильно вплинути на діяльність багатьох підприємств в країнах.

Читайте також: 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році

Наразі Євросоюз планує відремонтувати та переобладнати застарілі будівлі та підприємства у Європі, аби вони могли повноцінно перейти на відновлювальну енергетику.

Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Проєкт Green Deal

Також ми вже раніше писали🤝 Фінансування ЄС може значно пришвидшити перехід країн Східної Європи на відновлювальну енергетику 1🔌 Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі🤝 Фінансування ЄС може значно пришвидшити перехід країн Східної Європи на відновлювальну енергетику 2🌳 Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали🤝 Фінансування ЄС може значно пришвидшити перехід країн Східної Європи на відновлювальну енергетику 3♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: