fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські food-tech стартапи кличуть до Львова — у акселератор від LvBS

Ukraїnśki food-tech startapy klyčuť do Lvova — u akselerator vid LvBS
Акселератор «Центр підприємництва», створений за участі LvBS (Львівська бізнес-школа УКУ), започаткував програму для стартапів, які працюють в сфері технологій для харчування (food-tech)
Akselerator «Centr pidpryjemnyctva», stvorenyj za učasti LvBS (Lvivśka biznes-škola UKU), započatkuvav programu dlja startapiv, jaki pracjujuť v sferi tehnologij dlja harčuvannja (food-tech)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подаватися на програму акселерації можуть українські проекти та команди, котрі працюють над питаннями логістики та доставки, автоматизації, технологій та інших розробок в рамках індустрії харчових технологій (food-tech). Кого з food-tech запрошують. Обовязковими для участі є наявність команди з 3 та більше людей, експертиза у сфері, повязаній з логістикою, доставкою, автоматизацією та технологіями у сфері харчової індустрії. Акселерація розпочнеться наприкінці вересня 2018 року та триватиме 14 тижнів. Менторство та програма навчання еквівалентна $20 тис, за словами організаторів програми. Участь у програмі безкоштовна, натомість Центр підприємництва претендує на частку в проекті до 5%. У програму входить понад 500 годин теорії та практики, а також понад 20 менторів та доступ до робочого простору в Центрі Шептицького у Львові. Організатори обіцяють постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення та перебування у спільноті LvBS. Заявленою метою навчання є реалізувати продукт за 14 тижнів із допомогою менторів та викладачів Центру підприємництва з віддачею від команди-учасниці. Хто викладатиме та як долучитися. Серед менторів: Олексій Молчановський, академічний директор програми MSc in Data Science, факультет Прикладних наук УКУ Оксана Крикун, бізнес-аналітик Eleks, співзасновниця проекту Speak2me Лілія Боровець, засновниця центру інноваційної освіти Про.світ, GoFunded Олександр Акименко, засновник Yes&Design, Stanford University JSK Fellow 2015/16, Андрій Павлів, CEO компанії N-iX Роман Зінченко, засновник мережі Greencubator Юрій Корнага, голова львівського офісу Axon Partners Тарас Вервега, співзасновник SoftServe Богдан Купич, віце-президент з розвитку бізнесу компаніїї КМ Core та інші. Подати заявку можна через окремий сайт. Раніше ми інформували про запуск стартап-акселератора для B2B-проектів в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Подаватися на програму акселерації можуть українські проекти та команди, котрі працюють над питаннями логістики та доставки, автоматизації, технологій та інших розробок в рамках індустрії харчових технологій (food-tech).

Кого з food-tech запрошують

Обов’язковими для участі є наявність команди з 3 та більше людей, експертиза у сфері, пов’язаній з логістикою, доставкою, автоматизацією та технологіями у сфері харчової індустрії. Акселерація розпочнеться наприкінці вересня 2018 року та триватиме 14 тижнів. Менторство та програма навчання еквівалентна $20 тис, за словами організаторів програми.

Участь у програмі безкоштовна, натомість Центр підприємництва претендує на частку в проекті до 5%. У програму входить понад 500 годин теорії та практики, а також понад 20 менторів та доступ до робочого простору в Центрі Шептицького у Львові. Організатори обіцяють постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення та перебування у спільноті LvBS.

Заявленою метою навчання є реалізувати продукт за 14 тижнів із допомогою менторів та викладачів Центру підприємництва з віддачею від команди-учасниці.

Хто викладатиме та як долучитися

Серед менторів:

Подати заявку можна через окремий сайт.

Раніше ми інформувалиУкраїнські food-tech стартапи кличуть до Львова — у акселератор від LvBS 3Провідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів про запуск стартап-акселератора для B2B-проектів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: