Українські food-tech стартапи кличуть до Львова — у акселератор від LvBS

Čytaty latynkoju
Українські food-tech стартапи кличуть до Львова — у акселератор від LvBS

Подаватися на програму акселерації можуть українські проекти та команди, котрі працюють над питаннями логістики та доставки, автоматизації, технологій та інших розробок в рамках індустрії харчових технологій (food-tech).

Кого з food-tech запрошують

Обов’язковими для участі є наявність команди з 3 та більше людей, експертиза у сфері, пов’язаній з логістикою, доставкою, автоматизацією та технологіями у сфері харчової індустрії. Акселерація розпочнеться наприкінці вересня 2018 року та триватиме 14 тижнів. Менторство та програма навчання еквівалентна $20 тис, за словами організаторів програми.

Участь у програмі безкоштовна, натомість Центр підприємництва претендує на частку в проекті до 5%. У програму входить понад 500 годин теорії та практики, а також понад 20 менторів та доступ до робочого простору в Центрі Шептицького у Львові. Організатори обіцяють постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення та перебування у спільноті LvBS.

Заявленою метою навчання є реалізувати продукт за 14 тижнів із допомогою менторів та викладачів Центру підприємництва з віддачею від команди-учасниці.

Хто викладатиме та як долучитися

Серед менторів:

Подати заявку можна через окремий сайт.

Раніше ми інформувалиПровідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів про запуск стартап-акселератора для B2B-проектів в Україні.