fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Провідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів

Providnyj B2B-akselerator Jevropy provodyť vidbir ukraїnśkyh startapiv
Один з провідних В2В-акселераторів Європи Startup Wise Guys проводить відбір українських стартапів на ранній стадії для участі в SaaS- і fintech-програмах. В рамках відбіркових днів, які пройдуть в Києві з 27 до 29 серпня 2018 року, стартапи, що подали заявку, візьмуть участь в індивідуальних менторських сесіях, воркшопах і пітчинг-сесіях від провідних експертів і випускників акселератора
Odyn z providnyh V2V-akseleratoriv Jevropy Startup Wise Guys provodyť vidbir ukraїnśkyh startapiv na rannij stadiї dlja učasti v SaaS- i fintech-programah. V ramkah vidbirkovyh dniv, jaki projduť v Kyjevi z 27 do 29 serpnja 2018 roku, startapy, ščo podaly zajavku, viźmuť učasť v indyviduaľnyh mentorśkyh sesijah, vorkšopah i pitčyng-sesijah vid providnyh ekspertiv i vypusknykiv akseleratora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акселератор Startup Wise Guys працює з 2012-го року і є одним з найбільших інвесторів в країнах Північної, Центральної та Східної Європи за кількістю угод: в його портфелі вже понад 100 компаній з усього світу, а показник survival rate, який характеризує частку успішних бізнес-проектів — 77 %. Україна входить в ТОП-3 країн, з яких регулярно приходять заявки. За свою історію акселератор вже проінвестував 13 українських команд, які водночас стабільно демонстрували високі результати і продуктивну роботу. Такі показники підштовхнули Startup Wise Guys до рішення провести окремий триденний захід у Києві, за участю провідних експертів програми з кількох країн. Команди отримають індивідуальні рекомендації від міжнародних експертів за темами: продажі, пошук інвестицій, product-market fit і пітчі. Завершенням заходу стане відкритий пітч-батл, в результаті якого журі оберуть два стартапа до фінального туру у вересні. Як відбуватиметься Startup Hunt. Ukraine Startup Hunt проходить в рамках міжнародного відбору, за підсумками якого Startup Wise Guys запросять низка стартапів на фінальний відбірковий тур в Таллін і в Ригу до SaaS- і fintech-батлів відповідно, де вже в кожну програму відберуть 10 проектів. Команди отримають до 30 тис євро посівних інвестицій і 3 місяці інтенсивної програми, яка сфокусована на розвитку бізнесу в країнах Європи. Із стартапами працюватимуть понад 80 менторів та експертів світового рівня за напрямами product-market fit, масштабування ринку, міжнародні продажі і пошук інвестицій. Крім того, компанії, які пройшли програму отримають можливість одержати додатково 150 тис євро під час наступних раундів. Проходити акселерацію стартапам допомагає мультинаціональна команда з 6 країн на чолі з Крістобалем Алонсо. Програма B2B SaaS буде проходити в Талліні, під керівництвом двох українок, Олександри Балковой та Каріни Лапіної. Напрям fintech реалізований за підтримки найбільшого банку Прибалтики, Swedbank Latvia в Ризі — в головному офісі. Маючи на увазі стартап-екосистему в Україні, яка активно розвивається, СЕО акселератора і раніше брав участь в подібних tech-заходах в Києві, таких, як Saas Nation і Seedstars. Відбіркові дні пройдуть в Києві з 27 до 29 серпня 2018 року у 1991 Civic Tech Center за адресою вул. Мечникова, 2 (БЦ Парус). Зареєструватися до Ukraine Startup Hunt можна за посиланням. Нагадаємо, раніше ми інформували про запуск відборку від міжнародної акселераційної програми в Україні. Вона сфокусована на B2C-проектах.
Реклама 👇 Замовити

Акселератор Startup Wise Guys працює з 2012-го року і є одним з найбільших інвесторів в країнах Північної, Центральної та Східної Європи за кількістю угод: в його портфелі вже понад 100 компаній з усього світу, а показник survival rate, який характеризує частку успішних бізнес-проектів — 77 %. Україна входить в ТОП-3 країн, з яких регулярно приходять заявки.

За свою історію акселератор вже проінвестував 13 українських команд, які водночас стабільно демонстрували високі результати і продуктивну роботу. Такі показники підштовхнули Startup Wise Guys до рішення провести окремий триденний захід у Києві, за участю провідних експертів програми з кількох країн. Команди отримають індивідуальні рекомендації від міжнародних експертів за темами: продажі, пошук інвестицій, product-market fit і пітчі. Завершенням заходу стане відкритий пітч-батл, в результаті якого журі оберуть два стартапа до фінального туру у вересні.

Як відбуватиметься Startup Hunt

Ukraine Startup Hunt проходить в рамках міжнародного відбору, за підсумками якого Startup Wise Guys запросять низка стартапів на фінальний відбірковий тур в Таллін і в Ригу до SaaS- і fintech-батлів відповідно, де вже в кожну програму відберуть 10 проектів.

Команди отримають до 30 тис євро посівних інвестицій і 3 місяці інтенсивної програми, яка сфокусована на розвитку бізнесу в країнах Європи. Із стартапами працюватимуть понад 80 менторів та експертів світового рівня за напрямами product-market fit, масштабування ринку, міжнародні продажі і пошук інвестицій. Крім того, компанії, які пройшли програму отримають можливість одержати додатково 150 тис євро під час наступних раундів.

Провідний B2B акселератор Європи проводить відбір українських стартапів

Команда менторів

Проходити акселерацію стартапам допомагає мультинаціональна команда з 6 країн на чолі з Крістобалем Алонсо. Програма B2B SaaS буде проходити в Талліні, під керівництвом двох українок, Олександри Балковой та Каріни Лапіної. Напрям fintech реалізований за підтримки найбільшого банку Прибалтики, Swedbank Latvia в Ризі — в головному офісі. Маючи на увазі стартап-екосистему в Україні, яка активно розвивається, СЕО акселератора і раніше брав участь в подібних tech-заходах в Києві, таких, як Saas Nation і Seedstars.

Відбіркові дні пройдуть в Києві з 27 до 29 серпня 2018 року у 1991 Civic Tech Center за адресою вул. Мечникова, 2 (БЦ «Парус»). Зареєструватися до Ukraine Startup Hunt можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиПровідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів 1Міжнародна акселераційна платформа Sector X відкрила набір на напрям B2C про запуск відборку від міжнародної акселераційної програми в Україні. Вона сфокусована на B2C-проектах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: