Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Близько 300 українських підприємств експортують товари в ЄС

Blyźko 300 ukraїnśkyh pidpryjemstv eksportujuť tovary v JeS

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська розповіла про те, що за І півріччя 2017 року український експорт в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року
Zastupnyk ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli, torgovyj predstavnyk Ukraїny Natalija Mykoľśka rozpovila pro te, ščo za I pivriččja 2017 roku ukraїnśkyj eksport v jevropejśki kraїny vyris majže na čverť, porivnjano z pidsumkamy peršogo pivriččja 2016 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами чиновниці, близько 300 українських підприємств мають відповідну сертифікацію на поставки своєї продукції в країни ЄС. Статистика товаропотоку в ЄС. Якщо брати до уваги український експорт в сфері послуг, то тут на першому місці, за словами Микільської, знаходяться транспортні послуги. Друге місце займають інформаційні технології, а також комунікаційні послуги. Вона також зазначила, що лідирує з експорту в Євросоюз не тільки продовольча група підприємств, але і деревообробна промисловість, зокрема продукція меблевої галузі. Нагадаємо, що право на експорт морозива до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Згідно з даними Міненерговугілля, за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року Україна змогла збільшити експорт електроенергії на 44,5% до 3,1 млрд кВт/год. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до КНР молочну продукцію.  

За словами чиновниці, близько 300 українських підприємств мають відповідну сертифікацію на поставки своєї продукції в країни ЄС.

Статистика товаропотоку в ЄС

Якщо брати до уваги український експорт в сфері послуг, то тут на першому місці, за словами Микільської, знаходяться транспортні послуги. Друге місце займають інформаційні технології, а також комунікаційні послуги. Вона також зазначила, що лідирує з експорту в Євросоюз не тільки продовольча група підприємств, але і деревообробна промисловість, зокрема продукція меблевої галузі.

Нагадаємо, що право на експорт морозива до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Згідно з даними Міненерговугілля, за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року Україна змогла збільшити експорт електроенергії на 44,5% до 3,1 млрд кВт/год. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до КНР молочну продукцію.

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: