fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Близько 300 українських підприємств експортують товари в ЄС

Blyźko 300 ukraїnśkyh pidpryjemstv eksportujuť tovary v JeS

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська розповіла про те, що за І півріччя 2017 року український експорт в європейські країни виріс майже на чверть, порівняно з підсумками першого півріччя 2016 року
Zastupnyk ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli, torgovyj predstavnyk Ukraїny Natalija Mykoľśka rozpovila pro te, ščo za I pivriččja 2017 roku ukraїnśkyj eksport v jevropejśki kraїny vyris majže na čverť, porivnjano z pidsumkamy peršogo pivriččja 2016 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами чиновниці, близько 300 українських підприємств мають відповідну сертифікацію на поставки своєї продукції в країни ЄС. Статистика товаропотоку в ЄС. Якщо брати до уваги український експорт в сфері послуг, то тут на першому місці, за словами Микільської, знаходяться транспортні послуги. Друге місце займають інформаційні технології, а також комунікаційні послуги. Вона також зазначила, що лідирує з експорту в Євросоюз не тільки продовольча група підприємств, але і деревообробна промисловість, зокрема продукція меблевої галузі. Нагадаємо, що право на експорт морозива до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Згідно з даними Міненерговугілля, за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року Україна змогла збільшити експорт електроенергії на 44,5% до 3,1 млрд кВт/год. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до КНР молочну продукцію. Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств, але китайці збільшили цей список до 27. Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20% до 1,09 млн тонн. До речі, згідно даних Мінекономрозвитку, у січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.  
Реклама 👇 Замовити

За словами чиновниці, близько 300 українських підприємств мають відповідну сертифікацію на поставки своєї продукції в країни ЄС.

Статистика товаропотоку в ЄС

Якщо брати до уваги український експорт в сфері послуг, то тут на першому місці, за словами Микільської, знаходяться транспортні послуги. Друге місце займають інформаційні технології, а також комунікаційні послуги. Вона також зазначила, що лідирує з експорту в Євросоюз не тільки продовольча група підприємств, але і деревообробна промисловість, зокрема продукція меблевої галузі.

Нагадаємо, що право на експорт морозива до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Згідно з даними Міненерговугілля, за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року Україна змогла збільшити експорт електроенергії на 44,5% до 3,1 млрд кВт/год. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до КНР молочну продукцію.

Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств, але китайці збільшили цей список до 27. Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20% до 1,09 млн тонн.

До речі, згідно даних Мінекономрозвитку, у січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: