fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське морозиво експортуватимуть до країн ЄС

Ukraїnśke morozyvo eksportuvatymuť do kraїn JeS
Харківський «Хладпром», кропивницька «Ласка» та дніпровська «Ласунка» планують розпочати експорт продукції до країн Європейського Союзу
Harkivśkyj «Hladprom», kropyvnyćka «Laska» ta dniprovśka «Lasunka» planujuť rozpočaty eksport produkciї do kraїn Jevropejśkogo Sojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Поки що право на експорт такого роду продукції до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Перспективи співпраці. Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Минулоріч Україна експортувала 4,5 тис т морозива. На думку президента Асоціації українських виробників Морозиво і заморожені продукти Ігоря Братковського, Україна може збільшити обсяги поставок морозива за кордон до 7 тис т. Наразі 3 вищезгаданих підприємства завершують проходження перевірок для отримання права експорту своєї продукції на європейські ринки. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію.
Реклама 👇 Замовити

Поки що право на експорт такого роду продукції до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу.

Перспективи співпраці

Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Минулоріч Україна експортувала 4,5 тис т морозива. На думку президента Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Ігоря Братковського, Україна може збільшити обсяги поставок морозива за кордон до 7 тис т. Наразі 3 вищезгаданих підприємства завершують проходження перевірок для отримання права експорту своєї продукції на європейські ринки.

Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортуватиУкраїнське морозиво експортуватимуть до країн ЄС 1З України експортуватимуть молоко в Китай до Китайської Народної Республіки молочну продукцію.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: