fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

84% продукції легкої промисловості з України йде до ЄС

84% produkciї legkoї promyslovosti z Ukraїny jde do JeS
Урядовці здійснили робочу поїздку в Чернігів, де оглянули виробничі потужності фабрики з виробництва тканин та одягу. Степан Кубів зазначив, що український одяг набирає популярності в усьому світі
Urjadovci zdijsnyly roboču poїzdku v Černigiv, de ogljanuly vyrobnyči potužnosti fabryky z vyrobnyctva tkanyn ta odjagu. Stepan Kubiv zaznačyv, ščo ukraїnśkyj odjag nabyraje populjarnosti v uśomu sviti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про це повідомив перший віце-премєр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook. На часі дізнатися про темпи торгівлі із ЄС. Як виглядає ситуація із цим сектором економіки та ЄС. Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомляли у Державній службі статистики України. Розпочали візит до Чернігова. Оглядаємо виробничі потужності фабрики, де виробляють тканин та пряжу, шиють вовняний та напіввовняний одяг. До речі, Експортна стратегія визначила українську легку промисловість як третій найбільш перспективний сектор експорту послуг. З початку 2017 року майже 84% своєї продукції український легпром експортував до ЄС.. Степан Кубів . віце-премєр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України.
09.06.2017,10:42
0
Facebook
Реклама 👇 Замовити

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook. На часі дізнатися про темпи торгівлі із ЄС.

Як виглядає ситуація із цим сектором економіки та ЄС

Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає84% продукції легкої промисловості з України йде до ЄС 1Економіка України зростає — +2,4% для ВВП позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомляли у Державній службі статистики України.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Розпочали візит до Чернігова. Оглядаємо виробничі потужності фабрики, де виробляють тканин та пряжу, шиють вовняний та напіввовняний одяг. До речі, Експортна стратегія визначила українську легку промисловість як третій найбільш перспективний сектор експорту послуг. З початку 2017 року майже 84% своєї продукції український легпром експортував до ЄС.

Степан Кубів , віце-прем'єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: