Близько 300 українських підприємств експортують товари в ЄС

Čytaty latynkoju
Близько 300 українських підприємств експортують товари в ЄС

За словами чиновниці, близько 300 українських підприємств мають відповідну сертифікацію на поставки своєї продукції в країни ЄС.

Статистика товаропотоку в ЄС

Якщо брати до уваги український експорт в сфері послуг, то тут на першому місці, за словами Микільської, знаходяться транспортні послуги. Друге місце займають інформаційні технології, а також комунікаційні послуги. Вона також зазначила, що лідирує з експорту в Євросоюз не тільки продовольча група підприємств, але і деревообробна промисловість, зокрема продукція меблевої галузі.

Нагадаємо, що право на експорт морозиваУкраїнське морозиво експортуватимуть до країн ЄС до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу. Згідно з даними Міненерговугілля, за перше півріччя 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року Україна змогла збільшити експортУкраїна збільшила експорт електроенергії до ЄС електроенергії на 44,5% до 3,1 млрд кВт/год. Нагадаємо, що раніше 9 нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортуватиЗ України експортуватимуть молоко в Китай до КНР молочну продукцію.

Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств, але китайці збільшили цей список до 27. Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20% до 1,09 млн тонн.

До речі, згідно даних Мінекономрозвитку, у січні-березні ВВП зріс84% продукції легкої промисловості з України йде до ЄС на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.