fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З України експортуватимуть молоко в Китай

Z Ukraїny eksportuvatymuť moloko v Kytaj
За результатами переговорів між представниками Міністерства аграрної політики, Держпродспоживслужби та урядових делегацій, робота над розширенням списку підприємств-експортів до КНР пройшла успішно
Za rezuľtatamy peregovoriv miž predstavnykamy Ministerstva agrarnoї polityky, Deržprodspožyvslužby ta urjadovyh delegacij, robota nad rozšyrennjam spysku pidpryjemstv-eksportiv do KNR projšla uspišno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дев’ять нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію. На часі дізнатися, що саме закуповуватиме Китай. Список підприємств зріс з 18 до 27 — що змінює Китай. Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств, але китайці збільшили цей список до 27. Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20% до 1,09 млн тонн. До речі, згідно даних Мінекономрозвитку, у січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. А також цьогоріч вдвічі збільшиться польский експорт газу до України.
Реклама 👇 Замовити

Дев’ять нових українських підприємств включили до списку тих, які мають право експортувати до Китайської Народної Республіки молочну продукцію. На часі дізнатися, що саме закуповуватиме Китай.

Список підприємств зріс з 18 до 27 — що змінює Китай

Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств, але китайці збільшили цей список до 27. Зазначимо, згідно заяви Державної служби статистики, у травні виробництво молока у порівнянні з квітнем збільшилось на 20% до 1,09 млн тонн.

До речі, згідно даних Мінекономрозвитку, у січні-березні ВВП зрісЗ України експортуватимуть молоко в Китай 184% продукції легкої промисловості з України йде до ЄС на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. А також цьогоріч вдвічі збільшиться польский експорт газуЗ України експортуватимуть молоко в Китай 2Вдвічі збільшиться польский експорт газу до України до України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: