fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування

Bitcoin vstanovyv absoljutnyj rekord kursu za vsju istoriju isnuvannja
Впродовж торгів ввечері суботи за Києвом курс 1 BTC перетнув ненадовго позначку у $3300 — це рекордний курс для найпопулярнішої криптовалюти за весь час її існування
Vprodovž torgiv vvečeri suboty za Kyjevom kurs 1 BTC peretnuv nenadovgo poznačku u $3300 — ce rekordnyj kurs dlja najpopuljarnišoї kryptovaljuty za veś čas її isnuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про зростання курсу. 5 серпня відбулося різке зростання курсу Bitcoin за інформацією з CoinDesk Bitcoin Price Index (BPI). Упродовж 2 годин курс змінився із $2,9 тис до $3,3 тис. Позначку в $3 тис криптовалюта перетнула вперше з 12 червня — раніше до того курс не встановлював значень, вищих за $3,2 тис. Як це відбилося на криптовалюті. На момент написання цього матеріалу вартість за 1BTC впевнено трималася на рівні $3200+. Загальна ринкова капіталізація для цієї криптовалюти склала понад $50 млрд — таким чином, ця електронна валюта стала найдорожчою в історії. Коливання ринку мають вирівнятися, але ймовірно, що цей курс традиційного біткоїну збережется, в той час як курс Bitcoin Cash просів порівняно із початковим значенням. Що варто знати про біткоїн. Біткоїн є криптовалютою, заснованій на технології blockchain та математичній моделі. Блок транзакцій — спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція при цьому здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Аби транзакція вважалася достовірною (підтвердженою), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру. В цих блоках інформацію можна швидко перевірити. А ще в кожному наступному зберігається інформація про попередній. При операціях із криптовалютами, наприклад, у ланцюжку блоків міститься інформація про всі вчинені коли-небудь операції з біткоїнами. Bitcoin видобувається за рахунок повторюваних операцій на обчислювальних потужностях комп’ютерів та графічних або процесорних чіпів. Докладніше про всі питання, пов’язані з його використанням та економічними наслідками видобутку та використання, ви можете дізнатися, прочитавши наш спеціальний матеріал.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про зростання курсу

5 серпня відбулося різке зростання курсу Bitcoin за інформацією з CoinDesk Bitcoin Price Index (BPI). Упродовж 2 годин курс змінився із $2,9 тис до $3,3 тис. Позначку в $3 тис криптовалюта перетнула вперше з 12 червня — раніше до того курс не встановлював значень, вищих за $3,2 тис.

Як це відбилося на криптовалюті

На момент написання цього матеріалу вартість за 1BTC впевнено трималася на рівні $3200+. Загальна ринкова капіталізація для цієї криптовалюти склала понад $50 млрд — таким чином, ця електронна валюта стала найдорожчою в історії. Коливання ринку мають вирівнятися, але ймовірно, що цей курс традиційного біткоїну збережется, в той час як курс Bitcoin CashBitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 1Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів просів порівняно із початковим значенням.

Що варто знати про біткоїн

Біткоїн є криптовалютою, заснованій на технології blockchainBitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 2Що таке blockchain і для чого він потрібен та математичній моделі. Блок транзакцій — спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція при цьому здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Аби транзакція вважалася достовірною («підтвердженою»), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру. В цих блоках інформацію можна швидко перевірити. А ще в кожному наступному зберігається інформація про попередній. При операціях із криптовалютами, наприклад, у ланцюжку блоків міститься інформація про всі вчинені коли-небудь операції з біткоїнами. Bitcoin «видобувається»Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 3Чи варто вам ставати майнером? за рахунок повторюваних операцій на обчислювальних потужностях комп’ютерів та графічних або процесорних чіпівBitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 4На хвилі «ефіру» — як виробники відеокарт заробили $900 млн. Докладніше про всі питання, пов’язані з його використанням та економічними наслідками «видобутку» та використання, ви можете дізнатися, прочитавшиBitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 5BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним наш спеціальний матеріал.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 6

Джерело: Coindesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: