Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування

Bitcoin vstanovyv absoljutnyj rekord kursu za vsju istoriju isnuvannja

Впродовж торгів ввечері суботи за Києвом курс 1 BTC перетнув ненадовго позначку у $3300 — це рекордний курс для найпопулярнішої криптовалюти за весь час її існування
Vprodovž torgiv vvečeri suboty za Kyjevom kurs 1 BTC peretnuv nenadovgo poznačku u $3300 — ce rekordnyj kurs dlja najpopuljarnišoї kryptovaljuty za veś čas її isnuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо про зростання курсу. 5 серпня відбулося різке зростання курсу Bitcoin за інформацією з CoinDesk Bitcoin Price Index (BPI). Упродовж 2 годин курс змінився із $2,9 тис до $3,3 тис. Позначку в $3 тис криптовалюта перетнула вперше з 12 червня — раніше до того курс не встановлював значень, вищих за $3,2 тис. Як це відбилося на криптовалюті. На момент написання цього матеріалу вартість за 1BTC впевнено трималася на рівні $3200+. Загальна ринкова капіталізація для цієї криптовалюти склала понад $50 млрд — таким чином, ця електронна валюта стала найдорожчою в історії. Коливання ринку мають вирівнятися, але ймовірно, що цей курс традиційного біткоїну збережется, в той час як курс Bitcoin Cash просів порівняно із початковим значенням. Що варто знати про біткоїн. Біткоїн є криптовалютою, заснованій на технології blockchain та математичній моделі. Блок транзакцій — спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція при цьому здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Аби транзакція вважалася достовірною (підтвердженою), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру. В цих блоках інформацію можна швидко перевірити. А ще в кожному наступному зберігається інформація про попередній. При операціях із криптовалютами, наприклад, у ланцюжку блоків міститься інформація про всі вчинені коли-небудь операції з біткоїнами. Bitcoin видобувається за рахунок повторюваних операцій на обчислювальних потужностях комп’ютерів та графічних або процесорних чіпів. Докладніше про всі питання, пов’язані з його використанням та економічними наслідками видобутку та використання, ви можете дізнатися, прочитавши наш спеціальний матеріал.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо про зростання курсу

5 серпня відбулося різке зростання курсу Bitcoin за інформацією з CoinDesk Bitcoin Price Index (BPI). Упродовж 2 годин курс змінився із $2,9 тис до $3,3 тис. Позначку в $3 тис криптовалюта перетнула вперше з 12 червня — раніше до того курс не встановлював значень, вищих за $3,2 тис.

Як це відбилося на криптовалюті

На момент написання цього матеріалу вартість за 1BTC впевнено трималася на рівні $3200+. Загальна ринкова капіталізація для цієї криптовалюти склала понад $50 млрд — таким чином, ця електронна валюта стала найдорожчою в історії. Коливання ринку мають вирівнятися, але ймовірно, що цей курс традиційного біткоїну збережется, в той час як курс Bitcoin Cash просів порівняно із початковим значенням.

Що варто знати про біткоїн

Біткоїн є криптовалютою, заснованій на технології blockchain та математичній моделі. Блок транзакцій — спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція при цьому здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Аби транзакція вважалася достовірною («підтвердженою»), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру. В цих блоках інформацію можна швидко перевірити. А ще в кожному наступному зберігається інформація про попередній. При операціях із криптовалютами, наприклад, у ланцюжку блоків міститься інформація про всі вчинені коли-небудь операції з біткоїнами. Bitcoin «видобувається» за рахунок повторюваних операцій на обчислювальних потужностях комп’ютерів та графічних або процесорних чіпів. Докладніше про всі питання, пов’язані з його використанням та економічними наслідками «видобутку» та використання, ви можете дізнатися, прочитавши наш спеціальний матеріал.

Bitcoin встановив абсолютний рекорд курсу за всю історію існування 1

Джерело: Coindesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: