Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Goldman Sachs прогнозує зростання біткоїна до $3,9 тис

Goldman Sachs prognozuje zrostannja bitkoїna do $3,9 tys

Найбільша світова інвестиційна компанія Goldman Sachs оприлюднила прогноз щодо найвідомішої криптовалюти — і тенденцій щодо курсу біткоїна на найближчий час
Najbiľša svitova investycijna kompanija Goldman Sachs opryljudnyla prognoz ščodo najvidomišoї kryptovaljuty — i tendencij ščodo kursu bitkoїna na najblyžčyj čas
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно зі звітом інвестиційних аналітиків, біткоїн, курс якого зараз складає близько $2,5 тис за одиницю, може впасти до відмітки у $1857. Але потім відбудеться різке відновлення і навіть зростання курсової оцінки до $3915 за 1 біткоїн. Що це означає для ринку. За умови правильного вчасного інвестування в криптовалюту можна отримати повернення інвестицій на рівні 110% прибутку. Крім того, коли біткоїн сягне $3915, це додасть ще $22 млрд до ринкової капіталізації криптовалют. А біткоїн і так вже оцінюється у $42 млрд. По інший бік від цього оптимістичного прогнозу — низка інвесторів на чолі із мільярдером Марком Кубаном. Вони вважають круптовалюту переоціненою. Кубан говорить про неї як про мильну бульку. Чи варто всім ставати майнерами. Купівля біткоїнів поки що видається найбільш простим способом отримання криптовалют. Згідно із недавно оприлюдненими результатами досліджень, майнінґ криптовалют є настільки енергозатратним процесом, що за рівнем споживання електроенергії може зрівнятися із економікою окремих невеликих країн світу.

Згідно зі звітом інвестиційних аналітиків, біткоїн, курс якого зараз складає близько $2,5 тис за одиницю, може впасти до відмітки у $1857. Але потім відбудеться різке відновлення і навіть зростання курсової оцінки до $3915 за 1 біткоїн.

Що це означає для ринку

За умови правильного вчасного інвестування в криптовалюту можна отримати повернення інвестицій на рівні 110% прибутку.

Крім того, коли біткоїн сягне $3915, це додасть ще $22 млрд до ринкової капіталізації криптовалют. А біткоїн і так вже оцінюється у $42 млрд. По інший бік від цього оптимістичного прогнозу — низка інвесторів на чолі із мільярдером Марком Кубаном. Вони вважають круптовалюту переоціненою. Кубан говорить про неї як про «мильну бульку».

Чи варто всім ставати майнерами

Купівля біткоїнів поки що видається найбільш простим способом отримання криптовалют. Згідно із недавно оприлюдненими результатами досліджень, майнінґ криптовалют є настільки енергозатратним процесом, що за рівнем споживання електроенергії може зрівнятися із економікою окремих невеликих країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: