Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Криптовалюта Bitcoin пробила історичний максимум

Kryptovaljuta Bitcoin probyla istoryčnyj maksymum

Якщо ви ще не придбали біткоїни, доведеться зачекати, поки вони хоча би трохи подешевшають
Jakščo vy šče ne prydbaly bitkoїny, dovedeťsja začekaty, poky vony hoča by trohy podeševšajuť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Біткоїн поставила абсолютний рекорд за увесь час існування криптовалюти згідно із показником Bitcoin Price Index (BPI). Скільки коштує біткоїн тепер. За минулі 24 години ціна сягнула позначки $1330,72. Попередній максимум курсу криптовалюти до долара США склав майже $1325,81 за 1 біткоїн. Цей рівень курсу було зафіксовано 10 березня 2017 року. Загальна динаміка коливань курсу на найпопулярнішу цифрову валюту світу виглядає наступним чином. Динаміка курсу З чим пов’язаний стрибок курсу. Попит на біткоїни та загальна позитивна динаміка на валютних ринках + зростання популярності криптовалют завдяки технологіям їхньої захищеності та невразливості до інфляції наводять у якості найімовірніших причин. Зростання також стало відносно неочікуваним поворотом після тривалого падіння курсу у березня та напочатку квітня, коли ціна складала менше $1,1 тис. Деякі аналітики також пов’язують зростання курсу із штучним розігрівом ринку через тиск, який чиниться з боку традиційної банківської сфери на найпопулярніші біткоїн-біржі — Bitfinex, BTC-e та OKCoin.

Біткоїн поставила абсолютний рекорд за увесь час існування криптовалюти згідно із показником Bitcoin Price Index (BPI).

Скільки коштує біткоїн тепер

За минулі 24 години ціна сягнула позначки $1330,72. Попередній максимум курсу криптовалюти до долара США склав майже $1325,81 за 1 біткоїн. Цей рівень курсу було зафіксовано 10 березня 2017 року. Загальна динаміка коливань курсу на найпопулярнішу цифрову валюту світу виглядає наступним чином.

Динаміка курсу

З чим пов’язаний стрибок курсу

Попит на біткоїни та загальна позитивна динаміка на валютних ринках + зростання популярності криптовалют завдяки технологіям їхньої захищеності та невразливості до інфляції наводять у якості найімовірніших причин. Зростання також стало відносно неочікуваним поворотом після тривалого падіння курсу у березня та напочатку квітня, коли ціна складала менше $1,1 тис. Деякі аналітики також пов’язують зростання курсу із штучним розігрівом ринку через тиск, який чиниться з боку традиційної банківської сфери на найпопулярніші біткоїн-біржі — Bitfinex, BTC-e та OKCoin.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: