Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Майнінг криптовалют потребує більше електрики, ніж деякі країни

Majning kryptovaljut potrebuje biľše elektryky, niž dejaki kraїny

Майнінг (англ. mining) — діяльність з підтримки платформи криптовалют і створення нових блоків. Такі обчислення потрібні для забезпечення захисту від повторного використання одних і тих же одиниць валюти
Majning (angl. mining) — dijaľnisť z pidtrymky platformy kryptovaljut i stvorennja novyh blokiv. Taki občyslennja potribni dlja zabezpečennja zahystu vid povtornogo vykorystannja odnyh i tyh že odynyć valjuty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Bitcoin і Ethereum споживають більше електрики, ніж Йорданія, Ісландія і Домініканська Республіка. Однак Ethereum більш енергоефективний, ніж Bitcoin. Особливість задачі майнінгу. Майнінг Ethereum можливий в домашніх умовах за наявності необхідного обладнання. Він споживає близько 4,2 ТВт/год. Система Bitcoin передбачає, що нові біткойни може отримати в якості винагороди той, хто створив черговий блок, а це може бути декілька тисяч спроб. Ще в 2011 році почали з’являтися компанії, які займаються майнінгом в промислових масштабах. Вони розміщують великі установки в місцях з дешевою електроенергією та не надто високою температурою навколишнього повітря. Співзасновник Ethereum Віталій Бутерін прогнозує, що перехід цієї криптовалюти на протокол Casper, якому не потрібен майнінг, матиме багато переваг.

Bitcoin і Ethereum споживають більше електрики, ніж Йорданія, Ісландія і Домініканська Республіка. Однак Ethereum більш енергоефективний, ніж Bitcoin.

Особливість задачі майнінгу

Майнінг Ethereum можливий в домашніх умовах за наявності необхідного обладнання. Він споживає близько 4,2 ТВт/год. Система Bitcoin передбачає, що нові біткойни може отримати в якості винагороди той, хто створив черговий блок, а це може бути декілька тисяч спроб. Ще в 2011 році почали з’являтися компанії, які займаються майнінгом в промислових масштабах. Вони розміщують великі установки в місцях з дешевою електроенергією та не надто високою температурою навколишнього повітря.

Співзасновник Ethereum Віталій Бутерін прогнозує, що перехід цієї криптовалюти на протокол Casper, якому не потрібен майнінг, матиме багато переваг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: