Реклама

🎮 Xbox Series X/S можуть отримати оновлені версії у 2024 році

Čytaty latynkoju
🎮 Xbox Series X/S можуть отримати оновлені версії у 2024 році
 1. Головна
 2. Ігри
 3. 🎮 Xbox Series X/S можуть отримати оновлені версії у 2024 році
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0

Після оприлюднення нової порції документів Microsoft в рамках справи проти Федеральної торгової комісії США (FTC) ми уже знаємо, що компанія роздумувала над придбанням Nintendo, The Elder Scrolls VI не вийде раніше 2026 року, а нова консоль вийде не раніше 2028 року.

Тепер ми також дізналися, що у 2024 році компанія планує оновити свої консолі поточного покоління. Інформацію про це помітили у виданні The Verge.

Черговий витік інформації є доволі значним та охоплює плани Microsoft на свої дві поточні консолі та новий контролер. Загалом не дивно, що у компанії планують випустити оновленні версії своїх консолей в середині циклу.

Оновлена Xbox Series X Refresh — кодова назва Project Brooklin

З доступних зображень, ймовірно концептуальних, ми можемо побачити, що консоль змінить свою форму та отримає замість сучасного прямокутного дизайну новий — циліндричний.

Також відзначається, що консоль буде тепер без дисководу та стане найпотужнішим Xbox за всю історію, забезпечуючи ігрову продуктивність 4K Gen9. Також повідомляється про:

 • збільшена місткість пам’яті в 2 ТБ
 • роз’ємом живлення USB-C на передній панелі
 • підтримка Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.2
 • знижене на 15% енергоспоживанням
 • ціна $499

Оновлена Xbox Series S Refresh — кодова назва Project Ellewood

Консоль, ймовірно, не отримає змін зовнішнього вигляду та залишиться у прямокутному формфакторі з білим кольором.

Повідомляється, що консоль отримає збільшення місткості внутрішньої пам’яті до 1 ТБ, як і нещодавно представлена чорна версія Series S. Також відомо, що консоль отримає:

 • підтримку WIFI 6E та Bluetooth 5.2
 • на 20% менше енергоспоживання в режимі очікування
 • ціна $299

Оновлена Xbox Series S може вийти в третьому кварталі 2024 року, а нова Series X наприкінці 2024 року.

Новий контролер Xbox — Sebile

Окрім оновлення самих консолей, вони також отримають й новий контролер під кодовою назвою Sebile, який може бути виконаним у двоколірному біло-чорному дизайні.

Анонс контролера можна очікувати уже пізніше цього року. У ньому буде акселерометр для підтримки гіроскопа. Він підтримуватиме пряме підключення до хмари, Bluetooth 5.2 і, ймовірно, оновлене з’єднання Xbox Wireless 2. Також згадується про «точну тактильну віддачу». Окремо контролер коштуватиме $99.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...