Реклама

👀 The Elder Scrolls VI не вийде раніше 2026 року

Čytaty latynkoju
👀 The Elder Scrolls VI не вийде раніше 2026 року
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👀 The Elder Scrolls VI не вийде раніше 2026 року
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

З документів справи FTC проти Microsoft стало відомо, що Elder Scrolls VI не вийде на PlayStation та не вийде у найближчі роки.

Згідно з графіком, який Microsoft продемонструвала FTC, наступна Elder Scrolls не вийде щонайменше до 2026 року й, як інші останні ігри Bethesda, буде доступна як на ПК, так і на Xbox.

Раніше й глава видавництва Bethesda Піт Хайнс казав, що Elder Scrolls 6 не варто очікувати в найближчі роки.

Не сподівайтеся почути що-небудь про The Elder Scrolls 6 найближчим часом. Наразі Starfield є нашим пріоритетом, і він залишатиметься нашим пріоритетом протягом деякого часу, поки ми не будемо говорити про щось інше.

Піт Хайнс

Нагадаємо, довгоочікувану Elder Scrolls 6 анонсували на виставці E3 2018 з коротким тизер-трейлером, який підтвердив, що гра перебуває на стадії пре-продакшену в Bethesda.

Про те, що Elder Scrolls VI буде ексклюзивом для платформ Microsoft, ходили чутки вже давно. Наприклад, минулого року в рамках тієї ж справи FTC проти Microsoft, стало відомо, що наступні три гри Bethesda будуть ексклюзивами. Це Starfield, The Elder Scrolls VI та майбутня гра про Індіану Джонса.

Раніше ми розповідали, що розробники The Elder Scrolls Skyblivion, фанатського проєкту з переробки TES: Oblivion на рушії Skyrim, опублікували дорожню карту свого амбітного ремейку на цей рік.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...