Реклама

👊 Pokémon Legends: Arceus за сім днів продано 6.5 млн копій гри

Čytaty latynkoju
👊 Pokémon Legends: Arceus за сім днів продано 6.5 млн копій гри
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👊 Pokémon Legends: Arceus за сім днів продано 6.5 млн копій гри
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Новинка від Nintendo Pokémon Legends: Arceus лише за тиждень зуміла розійтись величезним тиражем у 6,5 мільйонів копій. Про це компанія повідомила у своєму Twitter.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games.

Однак це не єдині цифри якими сьогодні зуміли похвалитися у Nintendo. Так, компанія сьогодні оприлюднила свої квартальні результати у яких повідомила, що кількість проданих консолей Switch сягнула більш ніж як 103 мільйони одиниць. Таким чином вона зуміла перевищити продажі Wii за весь час.

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

Цими результатами Nintendo також показала, що не змінює своїх інвестиційних планів у світлі нещодавніх придбань (Microsoft і Sony) і що гібридна домашня консоль знаходиться лише в середині свого життєвого циклу.

Цікаво, що у звіті Nintendo не згадали про продажі Pokémon Legends: Arceus. Натомість компанія з Кіото опублікувала ці дані через кілька годин у твіті:

Дякуємо понад 6,5 мільйонам дослідників по всьому світу, які вже розпочали нову захопливу пригоду в Pokémon Legends: Arceus

Загалом це й не дивно, що Pokémon Legends: Arceus дуже добре продається, адже оцінки гри говорять самі за себе. Так на відомому агрегаторі Metacritic  гра отримала 84 бали від критиків та 8,1 від гравців. До того ж принагідно можна згадати, що останні рімейки Pokémon, Brilliant Diamond і Shining Pearl, вже були продані тиражем трохи менше ніж 14 мільйонів копій, а Pokémon Sword and Shield, які є найбільш продаваними іграми Pokémon усіх часів, розійшлися тиражем у 23,9 мільйона копій.

Нагадаємо, що Pokémon Legends: Arceus вийшла 28 січня. Події у грі розгортаються у феодальному псевдосередньовічному регіоні Хісуї до подій гри Diamond & Pearl, яка вийшла у 2006 році. Гравцям належить стати частиною Галактичної Експедиційної Команди, яка вивчає, як живуть покемони, та мета яких створити перший Покедекс. Для цього їм потрібно досліджувати численні локації Хісуї й стикатися з раніше небаченими дикими покемонами.

Pokémon Legends: Arceus

Мапа ігрового регіону Хісуї

Читайте також наш матеріал про перший у житті досвід користування Nintendo Switch.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...