Реклама

👋 Sega залишає «аркадний бізнес» після 50 років на ринку

Čytaty latynkoju
👋 Sega залишає «аркадний бізнес» після 50 років на ринку
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👋 Sega залишає «аркадний бізнес» після 50 років на ринку
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Як передає портал Gamespot, Sega вийшла з японського аркадного бізнесу, поклавши край історії, що тривала понад 50 років.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games.

Пандемія коронавірусу не оминула й Sega, коли у 2020 році вона поставила на паузу майже усі можливості для зібрання людей разом. У той період підрозділ аркадних ігор компанії зазнав особливого удару, і врешті-решт материнська компанія Sega Sammy продала 85% свого бізнесу з аркадними автоматами та розважальними центрами Genda Inc.

Спочатку угода включала такі активи, як розважальні автомати та пов’язані з ними призи від Sega, а на цьому ж тижні Genda Inc. придбала решту аркад. Таким чином закінчилася 50-річна ера для творців Соніка, яка визначалася «мацаками», файтингами, перегонами та ін.

sega arcade

Одна з аркадних «машин» Sega, де можна поганяти наввипередки з другом

Хоча Sega й не єдиний оператор в аркадному світі, який зазнав великих втрат, однак ця компанія є однією із найбільш культових.

Читайте також: 🥰 Як ми плануємо заохочувати авторів

Після того, як залишки аркадних прав Sega буде повністю передано в Genda, Sega Entertainment буде перейменовано в Genda GiGO Entertainment, а весь бренд Sega в місцях де розташовуються аркади буде змінено на GiGO.

sega

Тепер тут буде написано GiGO. unsplash.com

Однією з позитивних новин для фанів аркад є те, що Sega поки що продовжить виробляти та продавати аркадні автомати, хоча ринок останніх різко скоротився з часів свого розквіту в 1980-х роках.

Хоча продаж аркад зовсім не означає, що Sega припинить розробляти ігри. Так, наприкінці цього року ми очікуємо на вихід Sonic Frontiers, яка має з’явитися на усіх сучасних консолях. Відзначимо, що це буде перша гра у франшизі про їжачка з відкритим світом.

Напередодні у Sega повідомили про відкриття нової студії в Японії.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...