Реклама

🤓 Дослідження: у які ігри грають геймери для відпочинку та пошуку нових друзів

Čytaty latynkoju
🤓 Дослідження: у які ігри грають геймери для відпочинку та пошуку нових друзів
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🤓 Дослідження: у які ігри грають геймери для відпочинку та пошуку нових друзів
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Компанії NielsenIQ і Wargaming поділилися результатами опитування про соціальні аспекти відеоігор. Згідно з дослідженням, знаходити нових друзів, спілкуватися та розслаблятися найбільше гравцям допомагають ігри World of Tanks і FIFA 20/21, що є найпопулярнішими іграми в країні, а аудиторія до 18 років для цих же цілей обирає Among Us і Minecraft.

Друзі та спілкування

За результатами опитування, 25% респондентів назвали World of Tanks грою, яка допомагає знайти нових друзів і спілкуватися в інтернеті. На другому місці розташувалася FIFA20/FIFA 21 з 15% і Counter-Strike: Global Offensive з 13% гравців. Також до першої п’ятірки увійшли Minecraft і Dota 2 — 13% і 10% респондентів відповідно.

Цікаво, що 50% респондентів у віці 13-15 років і 53% у віці 16-18 років знаходять друзів і спілкуються за допомогою гри Among Us. Minecraft, що потрапила на четверте місце, також зобов’язана результатом молодим гравцям — як гру для знайомства та спілкування її обрали 29% респондентів від 13 до 15 років і 30% гравців у віці від 16 до 18 років.

Відеоігри як можливість розслабитися і відпочити

За словами респондентів, основними іграми, які дозволяють відпочити, стали World of Tanks, FIFA 20/21 і Minecraft. Ці ігри обрали 19%, 15% і 13% гравців відповідно.

Як проведення часу з метою відпочинку «танки» особливо популярні у дорослих геймерів у віці від 41 до 45 років і від 31 до 35 років — 37% і 27% респондентів відповідно. FIFA 20/21 для цих цілей найбільше підходить аудиторії 31-35 (29%), а Minecraft — для гравців у віці від 16 до 18 років (37%) і від 13 до 15 років (29% респондентів).

Читайте також: 🧾 Передбачення для вас. Чи здатні пророцтва з магазинних чеків змінити життя — історії та експеримент редакції

До першої п’ятірки увійшли також Grand Theft Auto V (13%) і Call of Duty: Modern Warfare (9%), в яких вікові групи виражені не так сильно. Для аудиторії до 18 років основною грою, що дозволяє розслабитися і відпочити, є Among Us. Її обрали 43% гравців у віці від 13 до 15 років і 33% — від 16 до 18 років.

Відеоігри як можливість дізнатися щось нове

Окрім розваг, ігри допомагають підтягувати знання з різних дисциплін. Наприклад, серед ігор, які допомагають вивчати історію, на першому місці опинилася гра World of Tanks. Її обрали 62% респондентів. За нею слідом йдуть World of Warships (58%), War Thunder (55%), Red Dead Redemption 2 (48%) і The Witcher 3: Wild Hunt (43%).

Цікаво, що розвивати знання в економіці геймерам допомагають Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (40% гравців), Rocket League (32%), Hearthstone (29%) і Grand Theft Auto V (27%). П’ятірку закриває
Minecraft — за гру проголосувало 24% респондентів.

Як компанія ми співпрацюємо з музеями по всьому світу, а наші розробники приділяють велику увагу деталям й історичній достовірності машин в World of Tanks. Наша гра — це великий віртуальний музей військової техніки, і це одна з причин популярності WoT в Україні

Сергій Шумигора, Executive Director київської студії Wargaming

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...