📱 Google запустив в Україні передплату Play Pass на ігри для телефона

Čytaty latynkoju
📱 Google запустив в Україні передплату Play Pass на ігри для телефона

Передплата Play Pass

Play Pass — це аналог підписки Apple Arcade від Google. З передплатою користувач отримує доступ до ексклюзивних мобільних застосунків та ігор. Ця функція з’явилась у вересні 2019 року, але лише зараз дісталась й до України.

Наразі з передплатою можна завантажити більш ніж 800 програм серед яких є Terraia, LIMBO, Monument Valley 2 та багато інших. Доступ Play Pass з’являється для всіх користувачів поступово, тож якщо ви його зараз не побачили, він буде вже найближчим часом.

Передплата стане окремим розділом у Google Play.

Передплата Play Pass

Читайте також: 👀 Tinder дозволить переглядати біографію метчів — визначатимуть аб’юзерів

Варто зазначити, що сервіс сумісний зі смартфонами та планшетами з операційною системою Android 4.4 або новішою версією. Також для цього Play Pass потрібен застосунок Play Market 16.6.25 або новішої версії та акаунт у Google.

Передплата в Україні має досить демократичні ціни — 49,99₴ на місяць чи 449,99₴ на рік. Крім того, можна оформити сімейну групу до п’яти осіб й ціна буде ще меншою. Кожен користувач також може оформити безкоштовний пробний період передплати на місяць.

Своєю чергою Apple Arcade пропонує лишень приблизно 180 ігор й без застосунків. А ціна на сервіс є значно більшою — $5 (~140₴).