👨🏼‍💻 Microsoft анонсує Office 2021 на Windows та macOS

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Microsoft анонсує Office 2021 на Windows та macOS

Microsoft Office 2021

У Microsoft анонсували відразу дві нові версії офісного пакету Office 2021:

  • Пакет просто для користувачів
  • Пакет Office LTSC для комерційних клієнтів

Пакети дозволять користуватись застосунками на постійній основі — їх зробили спеціально для тих хто не хоче переходити на систему передплати Microsoft 365.

Microsoft Office 2021

Нові функції програми наразі ще невідомі. Однак Microsoft вже показали, що версія Office LTSC отримає підтримку темної теми оформлення, покращення доступності, а також такі функції, як Dynamic Arrays і XLOOKUP в Excel. Очікується, що звичайна версія Office 2021 також матиме такі функції.

Читайте також: 😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft

У The Verge підкреслили, що вихід окремої версії Office LTSC  для комерційних клієнтів свідчить про те, що наразі великі користувачі ще не готові переходити на хмарні сервіси.

Крім того, Microsoft також заявила про намір випустити ще одну версію Office у майбутньому, проте компанія змінить вартість пакета і термін підтримки. Відтепер Office LTSC буде підтримуватися протягом п’яти років, тоді як раніше термін підтримки становив сім років.

Для комерційних клієнтів вартість Office Professional Plus, Office Standard і окремих застосунків збільшиться на 10%. Ціни на Office 2021 для звичайних користувачів та представників малого бізнесу залишаться без змін. За планами повноцінний реліз для Windows та macOS буде наприкінці цього року.