😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft

Čytaty latynkoju
😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft

Windows на Mac

У Twitter опублікували результати тестування продуктивності нового MacBook Pro 13 на чіпі M1 зі встановленою Windows 10 для ARM-процесорів. Виявилося, що система показує кращі результати на комп’ютері Apple, ніж на рідному Surface Pro X.

Наразі комп’ютери Apple на процесорах Apple Silicon офіційно не підтримують установку Windows 10. Однак минулого тижня розробник з Німеччини Александр Граф зміг запустити ОС Windows на Mac з чіпом M1.

Деякі користувачі вже встигли протестували продуктивність комп’ютерів на GeekBench. Так, запущена за допомогою QEMU Windows 10 на MacBook Pro 13 показала результат в 1 288 балів продуктивності на одноядерному тесті та 5 449 балів на багатоядерному.

Це значно більше, аніж на Microsoft Surface Pro X на базі процесора Microsoft SQ2 з 16 ГБ оперативної пам’яті — тестування показало результат 799 балів на одноядерному та 3 089 балів на багатоядерному тесті.

Для більшого розуміння: продуктивність macOS 14 Big Sur на останньому поколінні ноутбуків від Apple склала 1 737 і 7 549 балів відповідно.

Читайте також: 😐 iPhone 12 за $400 — визначили собівартість смартфона

Техніка Apple виявилась продуктивніше майже у два рази. Продуктивність Mac на M1 обумовлена ​​не оптимізацією macOS 14 Big Sur, а самими технологіями.

Ймовірно, якщо версію Windows 10 на ARM адаптують для нових чіпів Apple, нові комп’ютери Mac стануть найпродуктивнішими пристроями для роботи з цією версією системи.