fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📙 Microsoft представила освітні рішення на BettFest2021

📙 Microsoft predstavyla osvitni rišennja na BettFest2021
Компанія зазначила, що пандемія суттєво вплинула на майбутнє освіти.
Kompanija zaznačyla, ščo pandemija suttjevo vplynula na majbutnje osvity.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  BettFest 2021 — це щорічна конференція про освіту, яка цього разу пройшла онлайн з 20 по 22 січня. Темами цьогорічної конференції стали лідерство, цифрова інклюзивність та стале майбутнє. Що цікавого сказали на конференції. На думку віце-президентки компанії Барбари Голцапфел, у освіті необхідно зробити пріоритет на соціально-емоційному аспекті навчання, а також когнітивних та технічних навичках учнів. Важливо, що під час руху вперед та перевтіленні навчання ми фокусувалися на конкретному учні і його критичних навичках, робили пріоритет на соціальній та емоційній освіті, створювали безпечне середовище для всіх учнів. Барбара Голцапфел. віце-президентка Microsoft з освіти. Це доводить нещодавне дослідження McKinsey & Company, де саме ці вміння були названі серед найбільш затребуваних серед працедавців. Так само, вони допоможуть учням адаптуватися до віддаленного навчання. Також було зазначено, що майже половина учнів та студентів відчули, що пандемія погіршила їхню залученість до навчання. 60% викладачів помітили падіння залученості студентів. 60% студентів відчувають психологічні проблеми, повязані з пандемією та віддаленим навчанням. https://youtu.be/8rXMpHc6yrk Продукти Microsoft. Компанія анонсувала кілька нових продуктів, які допомагатимуть у освіті. Серед них Reflect, який дозволяє викладачам використовувати Microsoft Teams для звязку з окремими студентами один-на-один, щоб дізнатися їхню думку стосовно певних тем, таких як віддалене навчання, домашні завдання, події та що відбувається у їхніх громадах. https://youtu.be/t1dAZvv_GfI Beedle — всеохоплюючий набір освітніх інструментів для вчителів, що дозволять їм керувати освітнім процесом не виходячи з Microsoft Teams. У набір входить інтерактивний клас, щоденник, денне планування, календар, інструменти контролю відвідуваності тощо. Dugga — інструмент для контролю успіхів у навчанні. Він містить в собі можливості для всіх тестів, екзаменів, оцінки домашніх робіт та завдань тощо. Також компанія показала кілька десятків інших цікавих продуктів, які можуть стати в нагоді у освітньому процесі. Повний список можна подивитися за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

BettFest 2021 — це щорічна конференція про освіту, яка цього разу пройшла онлайн з 20 по 22 січня. Темами цьогорічної конференції стали лідерство, цифрова інклюзивність та стале майбутнє.

Що цікавого сказали на конференції

На думку віце-президентки компанії Барбари Голцапфел, у освіті необхідно зробити пріоритет на соціально-емоційному аспекті навчання, а також когнітивних та технічних навичках учнів.

Важливо, що під час руху вперед та перевтіленні навчання ми фокусувалися на конкретному учні і його критичних навичках, робили пріоритет на соціальній та емоційній освіті, створювали безпечне середовище для всіх учнів

Барбара Голцапфел, віце-президентка Microsoft з освіти

Це доводить нещодавне дослідження McKinsey & Company, де саме ці вміння були названі серед найбільш затребуваних серед працедавців. Так само, вони допоможуть учням адаптуватися до віддаленного навчання.

Також було зазначено, що майже половина учнів та студентів відчули, що пандемія погіршила їхню залученість до навчання. 60% викладачів помітили падіння залученості студентів. 60% студентів відчувають психологічні проблеми, пов’язані з пандемією та віддаленим навчанням.

Продукти Microsoft

Компанія анонсувала кілька нових продуктів, які допомагатимуть у освіті.

Серед них Reflect, який дозволяє викладачам використовувати Microsoft Teams для зв’язку з окремими студентами «один-на-один», щоб дізнатися їхню думку стосовно певних тем, таких як віддалене навчання, домашні завдання, події та що відбувається у їхніх громадах.

Beedle — всеохоплюючий набір освітніх інструментів для вчителів, що дозволять їм керувати освітнім процесом не виходячи з Microsoft Teams. У набір входить інтерактивний клас, щоденник, денне планування, календар, інструменти контролю відвідуваності тощо.

Dugga — інструмент для контролю успіхів у навчанні. Він містить в собі можливості для всіх тестів, екзаменів, оцінки домашніх робіт та завдань тощо.

Також компанія показала кілька десятків інших цікавих продуктів, які можуть стати в нагоді у освітньому процесі. Повний список можна подивитися за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: Microsoft, освіта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: