😱 Xbox розігрує холодильник у вигляді консолі  — лімітована колекція

Čytaty latynkoju
😱 Xbox розігрує холодильник у вигляді консолі  — лімітована колекція

Холодильник від Xbox

Минулого року компанія Microsoft представила нове покоління консолі Xbox Series X. Багато користувачів порівняли її за зовнішнім виглядом з холодильником, лише трішки меншого розміру. У мережі з’явилось багато жартів та мемів про вигляд консолі. Про саму ігрову приставку ми вже розповідали раніше? PlayStation 5 та Xbox Series X: яким буде наступне покоління консолей (оновлюється).

Врешті компанія вирішила скористатись цим та нещодавно презентувала холодильник під назвою Xbox Series X Fridge. Наразі виготовили лише три таких холодильники.

Один з них у відомого репера Снуп Догга — він вже навіть відео в Instagram з холодильником у вигляді консолі. У холодильнику можна побачити декілька пляшок з алкогольними напоями та багато золотих ланцюгів з логотипом Xbox.

Другий холодильник у блогерки iJustine.

Читайте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною

А ось третій холодильник компанія обіцяє розіграти — отримати його можна буде абсолютно безкоштовно.

Аби отримати холодильник у вигляді консолі, необхідно зробити ретвіт допису про конкурс та додати хештег #XSXFridgeSweeps. Ваш обліковий запис в Twitter повинен бути відкритим, аби брати участь у розіграші.

Результати конкурсу оголосять вже 4 листопада. Брати участь можуть люди зі всього світу. Детально ознайомитись з умовами розіграшу можна за посиланням.