🧠 Google Maps використовуватиме технологію DeepMind для пошуку маршрутів — швидше та якісніше

Čytaty latynkoju
🧠 Google Maps використовуватиме технологію DeepMind для пошуку маршрутів — швидше та якісніше

Google Maps та DeepMind

У Google розповіли, що за допомогою технології DeepMind вдалось покращити можливості сервісу Google Maps. DeepMind розробили у лондонській лабораторії штучного інтелекту, що належить компанії Alphabet.

Розробники технології пояснили, що вона працює на базі машинного навчання, яке аналізує дані з різноманітних джерел — інформацію про дорожній рух, обмеження швидкості, дорожні роботи, а також про якість, розмір і напрямок обраної дороги.

Відтак сервіс обиратиме якіснішу дорогу для вашого маршруту, наприклад, замість ґрунтової дороги Google Maps надасть перевагу асфальтовому покриттю. Також нейронні мережі завчасно аналізують трафік на дорогах, що дозволить значно швидше дістатись необхідної точки.

Читайте також: 🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести

Онлайн мапи можуть наперед прогнозувати стан на тій чи іншій дорозі.

Також у компанії зазначили, що через пандемію COVID-19 довелось змінювати параметри роботи сервісу, оскільки дорожній трафік по всьому світові зменшився до 50%.

Раніше ми вже писали? Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації, як Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації.