🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести

Čytaty latynkoju
🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести

Google Maps та світлофори

Як передає портал Arstechnica, у Google почали тестувати нову функцію — мапи відображатимуть розташування світлофорів та їх сигнали.

Протягом декількох місяців компанія збирала інформацію про світлофори та розробляла нові методи навігації у містах. Наразі вже розпочалось бета-тестування нової функції у США. Не всі користувачі можуть побачити світлофори на онлайн-мапі, однак у компанії обіцяють додати цю функцію для всіх вже найближчим часом.

Ця функція працює на всіх платформах — Android, iOS, а також веб-версії сервісу.

Аби побачити світлофор потрібно максимально збільшити масштаб мапи. Google Maps відображатиме точне розташування всіх світлофорів та навіть вказувати сигнали деяких з них.

У майбутньому розробники хочуть зробити так, щоб навігатор враховував сигнали світлофора і вказував водієві найбільш короткий та швидкий шлях.

Читайте також: 🎧 Google показав концепт «розумного дроту» для навушників

Раніше в Google Translate з’явилась? В Google Translate з’явилась функція синхронного перекладу функція синхронного перекладу.

Оновлення Google Translate

Нова функція синхронного перекладу підтримує англійську, французьку, німецьку, хінді, португальську, іспанську, тайську та інші мови. Наразі українська мова недоступна, але розробники зазначають, що список можливих мов для перекладу буде постійно збільшуватись.

Запустити синхронний переклад можна кнопкою Transcribe, потім потрібно вибрати мову оригіналу та мову перекладу. Також необхідно мати підключення до інтернету.

Текст буде перекладатись в реальному часі і відображатися на екрані.

Це може бути зручно, наприклад, під час лекції незнайомою мовою, на екскурсії або взагалі на будь-якому виступі.

Також ми вже раніше писали? Google випустив розширення для браузера Chrome, що показує інформацію про рекламу, як Google випустив розширення для браузера Chrome, що показує інформацію про рекламу.