Реклама

♻️ 7gram: український стартап переробляє одноразові склянки на устілки

Čytaty latynkoju
♻️ 7gram: український стартап переробляє одноразові склянки на устілки
  1. Головна
  2. Техно
  3. ♻️ 7gram: український стартап переробляє одноразові склянки на устілки

Стартап 7gram

Український стартап 7gram знайшов новий спосіб переробки пластикових склянок, про це передає видання #ШОТАМ.

Зазначається, що кожен одноразовий пластиковий стаканчик складається з целюлози, виготовлення якої сильно шкодить навколишньому середовищу, оскільки для цього потрібно вирубати велику кількість дерев, що призводить до спустошень лісів та інших зелених територій. До того ж такі стаканчики покриті пластиковою плівкою, що перетворюється в мікропластик, забруднюючи моря, океани та інші водоймища.

Лише за цей рік загальний обіг одноразових стаканчиків може перевищити сто мільярдів одиниць — цього вистачить, аби повністю огорнути планету 250 разів.

Як зазначив СЕО 7gram Ігор Папкович, вони переробляють одноразові стакани з кав’ярень, оскільки саме ці заклади викидають найбільшу кількість матеріалу для майбутніх устілок.

Ми розробили спосіб переробки паперових стаканчиків разом із кавовими залишками. Унікальна запатентована технологія дозволяє нам виробляти в день 500 кг композиту з 250 кг стаканів та кавової макухи відповідно. А з самого композиту ми робимо устілки із ароматом кави. Вони мають волого поглинаючий, протигрибковий та антибактеріальний ефект, який досягається завдяки властивостям конопляної тканини та композиту 7gram.

Ігор Папкович, СЕО 7gram

Вже є певна система доставки вторсировини від місцевих кав’ярень. Стартап виробляє не тільки екологічні устілки, але й домашні капці, освіжувачі повітря, підставки, плечики та інші продукти.

Наразі серед перших клієнтів компанії вже можна побачити Intertop, мережу WOG та інші компанії. Засновники стартапу сподіваються, що їх проєкт зацікавить світових виробників взуття, військових, а також мережі кав’ярень, що підтримують сталий розвиток.

Доступ до екологічного життя та зменшення негативного впливу людини на природу — це одні з головних цілей ЄС та проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Нагадаємо також, що Єврокомісія змінить♻️ Єврокомісія змінить директиви щодо відновлювальної енергетики — більш амбітні цілі директиви щодо відновлювальної енергетики — більш амбітні цілі.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Написати коментар