🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер

Čytaty latynkoju
🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер

Нові технології МакДональдз

У київському ресторані на Виноградарі відвідувачам пропонують розміститися на смарт-терасі. Там установлено клімат-контроль — систему обігрівання й охолодження, а сама тераса може трансформуватися із закритої у відкриту й навпаки.

Завдяки цьому відвідувачі мають змогу перебувати на ній будь-якої пори року й за будь-якої погоди. Для кур’єрів на смарт-терасі облаштовано спеціальну кімнату, тож вони можуть очікувати на замовлення в комфортних умовах.

Оновлення зроблено й у ресторані МакДональдз, розташованому в дніпровському ЦУМі. Щоб видавати замовлення з експрес-вікна, у закладі встановили робот-транспортер завдовжки 12 метрів.

Технологія працює дуже просто: у кухні ресторану прикріплюють упаковане замовлення до транспортера, далі механізм перевозить його в повітрі під стелею закладу до працівника біля експрес-вікна, а працівник видає пакет з їжею клієнтові.

Раніше через дистанцію між вікном замовлення й кухнею відвідувачі могли отримати з вікна не всі позиції меню (наприклад, картоплю фрі можна було замовити лише біля каси всередині закладу).

Читайте також: 🍔 McDonalds запускає доставку через Raketa

Завдяки новому рішенню картопля та інші пропозиції відтепер доступні гостям ресторану і всередині закладу, і біля експрес-вікна.

Транспортер за годину може видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі замовили з собою. Від кухні до експрес-вікна пакунок доходить за 21 секунду.

Інновації та розвиток — частина філософії нашої компанії. Для МакДональдз в Україні важливо постійно поліпшувати досвід клієнтів і полегшувати роботу працівників. Упровадження інноваційних рішень, як-от смарт-тераса, автоматизація процесів усередині ресторанів, — це приклад останніх нововведень, що допоможуть відвідувачам сповна відчути переваги сервісу МакДональдз.

Віталій Стефурак, Директор з розвитку МакДональдз в Україні

Також ми вже раніше писали? McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв, як МакДональдз в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв.