📱 Розпочався запуск бета-тесту застосунку «Мій Харків» – місто в смартфоні

Čytaty latynkoju
📱 Розпочався запуск бета-тесту застосунку «Мій Харків» – місто в смартфоні

Застосунок «Мій Харків»

За допомогою застосунку «Мій Харків» мешканці міста зможуть:

  • отримувати послуги онлайн
  • реєструватися на прийоми до лікаря
  • оплачувати комуналку
  • записуватися в ЦНАП

та багато іншого.

Бета-тест розпочнеться на iOS, але очікується, що застосунок згодом стане доступним на Android та матиме веб-версію. Зареєструватись на тестування можна до 7 серпня за посиланням.

Тестування триватиме до 24 серпня, а презентація сервісу запланована на початок вересня. Раніше місцеві медіа повідомляли, що електронний кабінет містянина запрацює влітку, але щось пішло не так.

Нещодавно у Луцьку презентували? У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар» роботу електронного сервісу City-bot «Назар».

Читайте також: 📱 Особистий досвід: чи можна вивчити англійську мову лише за допомогою мобільних застосунків

City-bot «Назар»

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку зазначає, що «Назар» — це месенджер бот, що дає інформацію щодо аварійних та планових робот у місті.  На даний момент служба електронного довідника доступна у Тернополі, Маріуполі, Дрогобичі та Луцьку.

Зазначається, що за допомогою цієї системи лучани зможуть бути проінформованими про те, які аварійні роботи проводять, а також про відсутність електро-, водо- та теплопостачання у помешканнях.

Для використання сервісу необхідно відкрити месенджер Viber або Telegram, та запустити бот.

Також можна просто перейти на сайт бота, де можна знайти посилання на певний месенджер та знайти відповіді на часті запитання роботи бота і відео інструкції з користування.

Якщо вам необхідно отримувати повідомлення про роботи, які ведуться за певною адресою, ви просто вказуєте адресу та отримуєте сповіщення про планові чи аварійні роботи, які там відбуваються.

Також ми раніше писали?? У Харкові представили онлайн-перекладач мови жестів, що у Харкові представили онлайн-перекладач мови жестів.