Реклама

🎶 Spotify запустили в Україні — в чому особливість сервісу та які тарифи

Відсьогодні шведський музичний сервіс Spotify почав свою роботу в Україні. Востаннє значне розширення компанії відбулося 2019 року, коли сервіс вийшов на індійський ринок.
Čytaty latynkoju
unsplash.com
🎶 Spotify запустили в Україні — в чому особливість сервісу та які тарифи
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🎶 Spotify запустили в Україні — в чому особливість сервісу та які тарифи
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Відсьогодні шведський музичний сервіс Spotify почав свою роботу в Україні. Востаннє значне розширення компанії відбулося 2019 року, коли сервіс вийшов на індійський ринок.

Spotify в Україні

В Україні довго чекали на запуск сервісу. За день до роботи Spotify помітили, що в оновленій користувацькій угоді є нові країни — серед таких яких й була Україна.

Однією з перепон для появи найбільшої музичної платформи для стримінгу в Україні довгий час було піратство та нецікавість локального ринку для компанії. Однак вже зараз можна легально користуватись сервісом в Україні.

Скільки коштує підписка на Spotify

Безкоштовна підписка працює лише з рекламою та має певні обмеження:

  • Ви не зможете ввімкнути конкретну пісню — доступне лише випадкове програвання альбома чи плейлиста (shuffle)
  • При цьому, перемкнути трек можна лише 6 разів на годину
  • Слухати музику можна лише онлайн — викачування треків недоступне
  • Кожні кілька треків програвання перериватиметься голосовою рекламою
  • Знижена якість програвання — бітрейт не вищий за 128 kbps

Окрім того, є й інші тарифи — Premium, Family Premium, Premium for Students та Duo Premium.

Premium працює без жодних обмежень та реклами. Вартість підписки змінюється залежно від країни. Наприклад, найдешевша оплата за сервіс у Філіппінах — приблизно $2,5 на місяць, а найдорожча у Данії — $15. В Україні ціна на платну підписку складає $4.99 (приблизно 135 гривень).

Family Premium є дорожчим за звичайну платну підписку, але його ціну можна розділити між шістьма іншими людьми. В Україні сімейна підписка коштує $7.99 (~217 гривень), а якщо розділити її на шістьох, то кожному вона обійдеться лише у $1.3 (~37 гривень), замість $4.99.

Читайте також: 🔊 Spotify підписав ексклюзивний контракт на подкасти Джо Рогана — як це вплинуло на компанію

Premium for Students можлива лише за наявності міжнародного студентського квитка. Цей тариф дозволяє слухати музику вдвічі дешевше — $2.5 (~68 гривень).

Duo Premium працює за схожою схемою як і сімейний тариф, але ціна розділяється лише між двома людьми. Тобто замість $6.49 (~176 гривень) ви та ваш знайомий платите ~$3.2 (~87 гривень).

Наразі завантажити застосунок вже можна в App Store та Google Play чи просто скористатись веб-версією.

Що робити, якщо у вас вже є підписка 

Якщо у вас вже раніше була підписка на сервіс через обліковий запис з іншої країни, то вам не треба наново реєструватись, достатньо просто змінити країну в способі оплати в налаштуваннях вашого акаунту:

Оновіть ваш план

Та оберіть Україну серед переліку країн

В чому особливість Spotify

Якщо ви запитаєте будь-якого користувача Spotify, за що він любить сервіс, то ви точно почуєте у відповідь «механізм рекомендацій». Програмні алгоритми платформи надзвичайно швидко визначають ваші музичні смаки і формують дуже точні автоматичні плейлисти згідно з вашими уподобаннями. Сервіс постійно пропонуватиме вам нових артистів, про яких ви могли навіть й не чути раніше.

Алгоритми Spotify відомі не лише цим — компанія інвестує багато грошей у нейромережі та штучний інтелект, які не лише вгадують ваш настрій, але й намагаються його формувати на основі того, що ви самі хочете слухати, а також відомостей про механізми в людському організмі, які керують нашим настроєм.

Окрім того Spotify можна користуватись цілком безкоштовно.

Щоправда, на початку користування ви можете не знайти певних артистів, оскільки на узгодження використання авторських прав необхідний час. Але з кожним днем все більше й більше виконавців будуть з’являтись на платформі.

Також ми вже раніше писали? Шлях Spotify до величі. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні про шлях Spotify до величі — історія платофрми та її особливості.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...