💃🏻 Twitter може дозволити відповідати на публікації за допомогою емодзі

Čytaty latynkoju
💃🏻 Twitter може дозволити відповідати на публікації за допомогою емодзі

Емодзі в Twitter

Як повідомила Джейн Маньчун Вонг, вона знайшла у коді застосунку функцію відповідей на дописи користувачів за допомогою емодзі. Раніше в компанії вже намагались запустити таку можливість у 2015 році, проте остаточно її все ж не додали до соцмережі.

Також на скриншоті можна побачити, що є можливість реакції на твіт за допомогою Fleet — аналогу сторіз в Twitter. Раніше цю функцію вже тестували? Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція в Бразилії, тепер її запустили ще й в Індії.

Читайте також: ✋🏻 У Twitter дозволять обмежувати відповіді на твіти — перші тести

Як працюють Fleets

Після тестування користувачі побачать інтерфейс, схожий на «сторіз» Instagram — круглі аватарки профілів з Fleets.

Процес публікації відрізняється від звичних в інших соціальних мережах: Fleets більше орієнтовані на текст, хоча новий формат буде підтримувати аудіо, відео та гіфки.

У Fleets не можна залишити лайк, коментар або зробити ретвіт, але можна буде відправити емодзі.

?s=20

Можна буде завантажувати декілька роликів за раз, а максимальна довжина відео 2 хвилини та 20 секунд. Окрім того, для комерційних аккаунтів буде доступ до майже 10 хвилинних відео.

Головна відмінність Fleets від сторіз Instagram в тому, що всі вони будуть зберігатись у вертикальному положенні.

Тобто щоб переглянути декілька відео однієї людини необхідно буде зробити свайп вниз, а щоб перемкнутись на іншу людину — свайп вліво або вправо.

Також ми вже раніше писали⏰ У Twitter додали можливість робити твіти «за розкладом», як Twitter додали можливість робити твіти «за розкладом».