fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція

📱 Jak u Instagram: Twitter tež dodaje «storiz» — koly z’javyťsja nova funkcija

Вперше «сторіз» з’явились у Snapchat, але вже зараз ця функція доступна в Instagram, Facebook, WhatsApp та YouTube.

Vperše «storiz» z’javylyś u Snapchat, ale vže zaraz cja funkcija dostupna v Instagram, Facebook, WhatsApp ta YouTube.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Fleets — нова функція Twitter. Як повідомляє компанія, вони запустили бета-версію свого власного аналога сторіз — Fleets, що дозволяє публікувати контент, що буде доступним лише протягом доби. Twitter вже почав тестувати цю функцію у Бразилії. Компанія планує перевірити Fleets протягом кількох місяців, перш ніж додати їх в інших регіонах. Як працюють Fleets. Після тестування користувачі в Бразилії побачать інтерфейс, схожий на сторіз Instagram — круглі аватарки профілів з Fleets. Процес публікації відрізняється від звичних в інших соціальних мережах: Fleets більше орієнтовані на текст, хоча новий формат буде підтримувати аудіо, відео та гіфки. У Fleets не можна залишити лайк, коментар або зробити ретвіт, але можна буде відправити емодзі. https://twitter.com/kayvz/status/1235248951294439424?s=20 Можна буде завантажувати декілька роликів за раз, а максимальна довжина відео 2 хвилини та 20 секунд. Окрім того, для комерційних аккаунтів буде доступ до майже 10 хвилинних відео. Головна відмінність Fleets від сторіз Instagram в тому, що всі вони будуть зберігатись у вертикальному положенні. Тобто щоб переглянути декілька відео однієї людини необхідно буде зробити свайп вниз, а щоб перемкнутись на іншу людину — свайп вліво або вправо. Як поставилися користувачі Twitter до Fleets. Ми запитали у користувачів Twitter, що вони думають про функції сторіз. https://twitter.com/potatoju/status/1235476566743887872 Користуватися навряд чи буду, як і навряд чи буду дивитися чужі сторіз. Це можна зробити в інста, навіщо і сюди тикати. До речі в інсті ще можна РЕДАГУВАТИ ПОСТИ, чому б цю ідею не використати https://twitter.com/__princesskenny/status/1235468914060070912 Не бачу сенсу в сторез, всі мої одномоментні думки і так в стрічці https://twitter.com/letsmrrr/status/1235474417821429760 Абсолютно не подобається. Давайте ще голосові зробимо і взагалі всі соц мережі будуть однакові, але з різним інтерфейсом, дурість https://twitter.com/mogi_frogi/status/1235474426289938437 https://twitter.com/amazingcalf/status/1235474555818463234?s=20 Сторіс в твіттері досить дивна річ, адже поки щось особливо незрозуміло, ЯК САМЕ це буде виглядати. Щодо користуватися чи ні, я схиляюся радше до того, що мені це не потрібно, адже всі свої так звані істерики я і так пишу в стрічку https://twitter.com/blinpalin/status/1235474333922975744 Ну треба подивитися, в якому форматі воно буде. Взагалі-то можна користуватися, щоб не захаращувати загальну стрічку https://twitter.com/tvoy_vagon/status/1235471902950465536 Не розумію навіщо вони тут. Вони вже і так задовбали всюди Також ми раніше писали, що у Twitter можна організовувати твіттершторми через мобільний застосунок.
Реклама 👇 Замовити

Fleets — нова функція Twitter

Як повідомляє компанія, вони запустили бета-версію свого власного аналога «сторіз» — Fleets, що дозволяє публікувати контент, що буде доступним лише протягом доби.

Twitter вже почав тестувати цю функцію у Бразилії. Компанія планує перевірити Fleets протягом кількох місяців, перш ніж додати їх в інших регіонах.

📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція 1

Як працюють Fleets

Після тестування користувачі в Бразилії побачать інтерфейс, схожий на «сторіз» Instagram — круглі аватарки профілів з Fleets.

Процес публікації відрізняється від звичних в інших соціальних мережах: Fleets більше орієнтовані на текст, хоча новий формат буде підтримувати аудіо, відео та гіфки.

У Fleets не можна залишити лайк, коментар або зробити ретвіт, але можна буде відправити емодзі.

Можна буде завантажувати декілька роликів за раз, а максимальна довжина відео 2 хвилини та 20 секунд. Окрім того, для комерційних аккаунтів буде доступ до майже 10 хвилинних відео.

Головна відмінність Fleets від сторіз Instagram в тому, що всі вони будуть зберігатись у вертикальному положенні.

Тобто щоб переглянути декілька відео однієї людини необхідно буде зробити свайп вниз, а щоб перемкнутись на іншу людину — свайп вліво або вправо.

📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція 2

Як поставилися користувачі Twitter до Fleets

Ми запитали у користувачів Twitter, що вони думають про функції «сторіз».

«Користуватися навряд чи буду, як і навряд чи буду дивитися чужі сторіз. Це можна зробити в інста, навіщо і сюди тикати. До речі в інсті ще можна РЕДАГУВАТИ ПОСТИ, чому б цю ідею не використати»

«Не бачу сенсу в сторез, всі мої одномоментні думки і так в стрічці»

«Абсолютно не подобається. Давайте ще голосові зробимо і взагалі всі соц мережі будуть однакові, але з різним інтерфейсом, дурість»

«Сторіс в твіттері досить дивна річ, адже поки щось особливо незрозуміло, ЯК САМЕ це буде виглядати. Щодо користуватися чи ні, я схиляюся радше до того, що мені це не потрібно, адже всі свої так звані істерики я і так пишу в стрічку»

«Ну треба подивитися, в якому форматі воно буде. Взагалі-то можна користуватися, щоб не захаращувати загальну стрічку»

«Не розумію навіщо вони тут. Вони вже і так задовбали всюди»

Також ми раніше писали📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція 3У Twitter можна буде організовувати «твіттершторми» через мобільний додаток, що у Twitter можна організовувати «твіттершторми» через мобільний застосунок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: